Jaką baterię kuchenną wybrać?

Zobacz film - bateria zlewozmywakowa z wyciąganą wylewką Duero Design.

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką i przełącznikiem natrysku to w dzisiejszych czasach podstawa funkcjonalnej kuchni. Takie właśnie są baterie kuchenne z kolekcji Duero Basic i Duero Design od KFA Armatura. Jest to kolekcja nie tylko bardzo funkcjonalna, ale także wyróżniająca się wyjątkowym designem.

Wyciągana wylewka w baterii zlewozmywakowej to jedna z głównych zalet baterii kuchennej Duero. Dzięki niej w strefie zlewozmywaka ma się pełną swobodę nie tylko zmywania, ale także napełniania większych naczyń, wygodnego i szybkiego opłukiwania warzyw i owoców, bez rozchlapywania wody poza zlew.

To bardzo komfortowe rozwiązanie, dlatego bateria z wyciąganą wylewką do kuchni sprawdzi się bardzo dobrze.

Kolejnym ważnym atutem baterii do kuchni Duero jest przełącznik natrysku, dzięki czemu można łatwo dopasować strumień wody do potrzeb w strefie zmywania.

Dwufunkcyjna wylewka daje możliwość dostosowania strumienia wody z wylewki zarówno do mocno przywartego ciasta w naczyniu, jak również delikatnych liści sałaty. Bateria zlewozmywakowe z przełącznikiem strumienia do idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność armatury kuchennej.

Baterie kuchenne z kolekcji Duero Design od KFA Armatura to nie tylko funkcjonalność, ale także świetny wygląd. Warty uwagi jest przede wszystkim kształt ich wylewki, uzyskiwanej dzięki procesowi odlewania w całości w formie, a także wysokiej jakości powłoka, która nie tylko stanowi eleganckie wykończenie, ale daje gwarancję trwałości.

Baterie kuchenne Duero Design dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych. W zależności od preferencji można wybrać złotą baterię kuchenną, baterię kuchenną inox, a nawet czarną baterię kuchenną z wyciąganą wylewką.

W dzisiejszych czasach niezwykle ważnym aspektem podczas wyborów zakupowych jest również kwestia ekologii. Duero to baterie oszczędnościowe i ekologiczne. Posiadają wbudowany napowietrzacz, zwany również perlatorem, który zmniejsza przepływ wody do 7l/min.

Czy warto zatem kupić baterię kuchenną z wyciąganą wylewką do swojej kuchni? Jeśli cenimy sobie baterie funkcjonalne i designerskie, a także chcemy oszczędzić wodę i pieniądze, to idealnym rozwiązaniem będzie zakup baterii kuchennej z Duero od KFA Armatura. To wybór, który opłaci się każdemu i będzie służył na lata.

W filmie zostały zaprezentowane:

Więcej informacji na temat asortymentu KFA Armatura znajdziesz na stronie internetowej: www.kfa.pl

Film: KFA Armatura

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT