Jak zamontować baterię kuchenną Duero Pure? Instrukcja krok po kroku

Zobacz film - instrukcja montażu baterii z filtrem.

Samodzielny montaż baterii kuchennej Duero Pure wraz z filtrem do wody, a także jej późniejsza wymiana, jest prostym zadaniem, które można wykonać we własnym zakresie.

Projekt baterii zlewozmywakowej od KFA Armatura, wyposażonej w system filtracji wody, został tak zaprojektowany, aby ułatwić montaż dzięki dokładnym instrukcjom i filmom instruktażowym.

To pozwala na bezproblemowe wprowadzenie baterii Duero Pure do domowej instalacji wodnej i zlewu. Warto zaznajomić się z tymi materiałami, aby pomyślnie dokonać wymiany na nową baterię.

Proces wymiany filtra również nie stanowi wyzwania, wymaga jedynie posiadania nowego filtra. Nie bez znaczenia jest fakt, że zestaw Duero Pure zawiera licznik, który informuje o konieczności wymiany filtra.

Zastąpienie tradycyjnej baterii zlewozmywakowej nowoczesnym modelem Duero Pure z funkcją filtracji wody to decyzja przynosząca wiele korzyści. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych filtrów od włoskiej firmy Profine, woda jest nie tylko zdrowsza, ale również lepsza w smaku.

Co więcej, filtr w baterii Duero Pure ma dłuższą żywotność w porównaniu do filtrów w dzbankach czy butelkach. Montaż oraz wymiana baterii czy filtra to proste czynności, które można wykonać samodzielnie, dysponując podstawowymi narzędziami.

Bateria kuchenna Duero Pure wyposażona jest w innowacyjny system dwóch kanałów - osobny dla wody filtrowanej i dla niefiltrowanej, co zapobiega ich mieszaniu. Filtr umieszczony pod zlewem skutecznie oczyszcza wodę, dostarczając ją bezpośrednio do użytku.

W modelu Duero Pure od KFA Armatura dostępne są trzy sposoby uruchamiania filtracji wody: przycisk na froncie wylewki oraz przełącznik integracyjny w uchwycie, co zapewnia wygodę użytkowania.

Do wykonania czynności potrzebujesz:

  • klucz francuski
  • ołówek
  • nożyk uniwersalny
  • miskę

W filmie została wykorzystana:

Więcej informacji na temat asortymentu KFA Armatura znajdziesz na stronie internetowej.

Film: KFA Armatura

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT