Jak naprawić przełącznik natrysku? Wymiana przełącznika w baterii wannowej

Zobacz film - Jak naprawić przełącznik natrysku?

Cieknąca bateria wannowa czy niedziałający przełącznik wanna - prysznic to jedne z najczęstszych powodów wymiany przełącznika natrysku w baterii wannowej.

Jeśli lubimy samodzielnie serwisować i konserwować armaturę w swoim domu, warto dowiedzieć się jak wymienić przełącznik natrysku i naprawić zepsutą baterię ze sprawdzonego źródła.

Przełącznik wody w baterii wannowej jest elementem armatury łazienkowej, który jest wyjątkowo często używany, w szczególności jeśli nasi domownicy mają różne preferencje związane z kąpielą w wannie lub pod prysznicem. Dlatego warto wiedzieć jak samemu naprawić przełącznik natrysku, jeśli przykładowo ulegnie mechanicznemu uszkodzeniu.

Przełącznik natrysku to kluczowa i niezbędna część w baterii wannowej, odpowiadająca za zmianę funkcji natrysku: prysznic lub wanna.

Naprawa cieknącej baterii wannowej oraz wymiana przełącznika to niezwykle przydatna umiejętność.

Aby dowiedzieć się więcej jak to zrobić profesjonalnie, dobrze zasięgnąć po filmy instruktażowe KFA Armatura, z pomocą których wymiana przełącznika natrysku baterii wannowej okaże się bardzo prosta. Jeśli chcecie naprawić swoją armaturę, cieknącą z powodu zepsutego przełącznika wystarczy przygotować klucz imbusowy i nowy przełącznik wody.

Należy zwrócić uwagę, że konserwacja elementów baterii jest także bardzo ważna i poleca się wykonywanie takich czynności regularnie.

Zepsuta czy nieszczelna bateria wannowa to zdecydowanie nie powód do paniki. Podstawowe umiejętności serwisowe związane z armaturą łazienkową rozwiązują znaczną część problemów. Jeśli dowiemy się jak krok po kroku naprawić baterię łazienkową to z pewnością wykonanie tego będzie wyłącznie formalnością.  

Do wykonania czynności potrzebujesz:

  • klucz imbusowy
  • przełącznik natrysku

W filmie została wykorzystana:

  • bateria wannowa Mokait Chrom

Więcej informacji na temat asortymentu KFA Armatura znajdziesz na stronie internetowej: https://kfa.pl

Film: KFA Armatura

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT