Nowość - deszczownia z baterią termostatyczną MOZA BLACK

Armatura Kraków wprowadziła do swojej oferty kolejną nowość - deszczownię z baterią termostatyczną. MOZA BLACK to połączenie jakości, wygody i nowoczesnego, minimalistycznego designu.

Nowość - deszczownia z baterią termostatyczną MOZA BLACK

MOZA BLACK - wygodna i minimalistyczna deszczownia

Nowa deszczownia firmy Armatura Kraków jest niezwykle wygodna w użytkowaniu. Ergonomiczne pokrętła ustawione są względem użytkownika pod kątem 45 º. Dzięki temu łatwiej można regulować strumień i temperaturę. Korpus typu Cool Touch chroni przed oparzeniem. Armatura posiada zintegrowany przełącznik natrysku z blokadą. Dodatkowo możliwa jest regulacja wysokość drążka natrysku.

Moza Black jest bardzo trwała, a to wszystko dzięki wysokiej jakości wykonania. Bateria wyposażona została w wysokiej jakości głowicę termostatyczną SEDAL. Uzupełnienie jej o wytrzymały, odporny na uszkodzenia wąż PVC z wygodną nakrętką montażową oraz 3-funkcyjną rączkę natrysku z zabezpieczeniem przed porysowaniem mocowania węża, dopełniają całość. 

Na deszczownię z baterią termostatyczną, przewidziany został 10-letni okres gwarancyjny, który obejmuje szczelność elementów odlewanych, 3-letni na regulatory w bateriach termostatycznych oraz 2-letni na pozostałe elementy.

Źródło i zdjęcia: Armatura Kraków  

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE