Zaprojektuj grzejnik z Terma Technologie

Firma Terma Technologie wprowadziła do swojej oferty możliwość zaprojektowania grzejnika według własnych potrzeb. Indywidualny wzór, dowolne wymiary oraz ilość rurek nie będą stanowiły problemu - zostanie wykonany na podstawie każdego projektu.

Zaprojektuj grzejnik z Terma Technologie

Producent grzejników Terma Technologie udostępnił swoim klientom program umożliwiający zaprojektowanie dowolnego grzejnika wykonanego w technologii rurkowej. Projekt grzejnika musi określać jego wymiary, wzór, rodzaj podłączenia i ilość rurek potrzebnych do jego wykonania. Pomocny przy projektowaniu będzie filmik instruktażowy "Jak zaprojektować grzejnik", który jest dostępny na stronie termaonline.

Aby zaprojektować grzejnik z Terma Technologie w indywidualnej kolorystyce wystarczy wykorzystać jedną z możliwości jakie daje udostępniony program projektowy. Producent oferuje grzejniki w ponad 260 kolorach z palety RAL oraz specjalnych z wzornika kolorów Terma Technologie. Dodatkowo każdy projekt, wykonany przy pomocy wskazanej aplikacji, może wziąć udział w konkursie.

Kolejną zaletą wykorzystania możliwość aplikacji do stworzenia jedynego w swoim rodzaju grzejnika, jest okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród. Do końca listopada br. na wszystkie zgłoszone projekty grzejników można głosować na facebook`owym profilu Terma Technologie. Wygrają osoby, które zdobędą największą liczbę głosów internautów. Wśród nagród są do zdobycia polar i koszulki Terma Technologie, pendrive z katalogiem i bibliotekami CAD, a także nagrody pieniężne po 1000 i 500 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Terma Technologie, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: termatechnologie.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT