Grzejnik INVENTIO nagrodzony

Przyznanie grzejnikowi INVENTIO znaku "Dobry Design 2012", to kolejne wyróżnienie dla produktu firmy Instal-Projekt. Decyzję tą podjęło stu projektantów i architektów w konkursie, którego organizatorem był magazyn "Dobrze Mieszkaj".

Grzejnik INVENTIO nagrodzony

Grzejnik INVENTIO został doceniony za swoją prostą formę dopasowującą się do każdego wnętrza. Organizatorem konkursu Dobry Design, którego celem jest wyłonienie najciekawszych produktów wyposażenia i wystroju wnętrz, jest magazyn "Dobrze Mieszkaj".

"Grzejnik Inventio to design w najlepszym wydaniu. Jego prosta forma idealnie nadaje się zarówno do ultranowoczesnych, jak i stylowych wnętrz. Ale to możliwość wykończenia grafiką lub dobrania niemal dowolnego koloru stanowi o jego wyjątkowości. Dzięki tym cechom Inventio możemy zarówno wtopić we wnętrze, tak że stanie się niemal nie zauważalną, integralną jego częścią, jak również uczynić z niego wyrazisty akcent, wyeksponować go i wykorzystać jako atut" argumentuje wybór Monika Goszcz, Goszcz Design, Warszawa, członek jury.

Od początku 2012 r. nagrodzony grzejnik Inventio jest dostępny w szerszej gamie rozmiarów i mocy.

źródło i zdjęcie: Instal-Projekt

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT