Nowa kolekcja grzejników firmy Jaga

Grzejnik może być znakomitym elementem aranżującym wystrój wnętrza. Najnowsze modele grzejników elektrycznych firmy Jaga nie dość, że pełnią rolę ogrzewania wnętrza, to dodatkowo znacząco podnoszą jego walory wizualne.

Nowa kolekcja grzejników firmy Jaga

Eyecatchers - to termin używany między innymi w fotografii na określenie elementów, które mają skupiać wzrok osoby patrzącej na zdjęcie.

Grzejnik Heatwave

Nieprzypadkowo też kolekcja grzejników dekoracyjnych firmy Jaga nosi taką właśnie nazwę. Wiele grzejników w ofercie ma szansę być takimi właśnie eyecatchers w pomieszczeniu.

Kształt grzejników w łazience determinują oczekiwania użytkowników odnośnie jego funkcjonalności. Jego priorytetowym zadaniem jest funkcja suszarki, którą drabinkowy kształt spełnia najwłaściwiej.

Grzejnik Iguana Aplano Plus

Stosując dekoracyjne grzejniki z serii Iguana wzbogacone o szeroką ofertę wieszaków, haczyków i półek podnoszących ich funkcjonalność, można łatwo zerwać ze standardowym modelem białej drabinki.

Iguana Corner ma też tę zaletę, że można go umieścić w narożniku pomieszczenia, np. nad wanną, nie tracąc w ten sposób cennej przestrzeni.

W tym miejscu można zagrać formą, gabarytami albo niekonwencjonalnym materiałem. Szerokie pole do popisu mają tu grzejniki wykonane ze stali nierdzewnej, z kamienia, drewna, grzejniki-ornamenty (Heatwave, Moon), grzejniki-kolumny oraz grzejniki w niebanalnych kolorach.

Grzejnik Moon

Jeśli chcemy wyeksponować grzejnik w strefie dużych przeszkleń, to najlepszą propozycją do tego celu będzie grzejnik stojący na nóżkach, który działając na zasadzie konwekcji zniweluje straty ciepła powstające przy szybach.

Nie tylko jednak w domu grzejnik może zdobić pomieszczenia. Rolę dekoracyjną może pełnić też w miejscach takich jak puby, restauracje, a nawet sale koncertowe.

Czarny grzejnik-ornament na głównej ścianie restauracji będzie wyglądał niezwykle awangardowo, a złoty grzejnik we wnęce sali koncertowej stworzy klimatyczne tło dla muzyki.

źródło i zdjęcia: jaga.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Jaga Polska Sp. z o.o
Jaga Polska Sp. z o.o
Jaga Polska Sp. z o.o
Jaga Polska Sp. z o.o
Jaga Polska Sp. z o.o
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT