Statuetka Experta 2012 przyznana produktowi z oferty Terma Technologie

Tegoroczna konferencja NO-DIG Poland "Technologie bezwykopowe" przyniosła statuetkę Experta 2012 produktowi z oferty Terma Technologie. Nagrodzony został kret MAX K95S przystosowany do wykonywania samodzielnych przecisków Ø 95 mm do wciągania rur z tworzyw sztucznych bezpośrednio za maszyną, o średnicach Ø 75 mm i Ø 90 mm.

Statuetka Experta 2012 przyznana produktowi z oferty Terma Technologie

Jubileuszowa piąta międzynarodowa konferencja połączona z wystawą wewnętrzną i zewnętrzną oraz pokazami technologii "Technologie Bezwykopowymi" NO-DIG POLAND 2012 w Kielcach, wyłoniła produkt nagrodzony statuetką Expert 2012. Został nim kret MAX K95S, który nagrodę otrzymał  za innowacyjność zastosowanych rozwiązań i technologii w zakresie budowy i odnowy sieci podziemnych.

Kret MAX K95S nagrodzony statuetką Experta 2012 znajduje się w ofercie firmy Terma Technologie i jest przystosowany do wykonywania samodzielnych przecisków Ø 95 mm do wciągania rur z tworzyw sztucznych bezpośrednio za maszyną, o średnicach Ø 75 mm i Ø 90 mm. Przy pomocy końcówki skrawającej można także wciągać rury z tworzyw sztucznych o średnicy Ø 25- Ø 55mm.

Innowacyjność nagrodzonego statuetką Experta 2012 produktu polega na zastosowaniu nowoczesnych materiałów konstrukcyjnych poddanych odpowiednio dobranej obróbce cieplno- chemicznej oraz elektrochemicznej, opracowaniu unikalnej relacji masy bijaka do masy korpusu, których efektem są bardzo dobre parametry pracy w gruncie oraz wyjątkowa trwałość maszyny.

W skład zestawu wchodzą oprócz maszyny przeciskowej MAX K95S, także wąż zasilająco-sterujący o długości 20 mb, olejacz z zaworami sterującymi, zestaw kluczy do zmiany osprzętu (2 szt.).

Dane techniczne kreta MAX K95S:

  • Średnica: 95 mm
  • Długość: 1641 mm
  • Masa: 56 kg
  • Zapotrzebowanie powietrza: 1.7 m3/min
  • Ciśnienie robocze: 7 atm.

źródło i zdjęcie: Terma Technologie

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT