Druga edycja konkursu dla projektantów instalacji elektrycznych

Rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiego konkursu dla projektantów instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Przewidziane są nagrody o łącznej wartości ponad 30 tysięcy złotych. Organizatorem konkursu jest firma Schrack Technik - dostawca rozwiązań w zakresie rozdziału energii oraz Bricsys Polska tworzący oprogramowania dla inżynierów.

Druga edycja konkursu dla projektantów instalacji elektrycznych

Konkurs dla projektantów instalacji elektrycznych ma na celu propagowanie rozwiązań technicznych firmy Schrack Technik oraz oprogramowania Bricscad i ELsoftCAD, którego dystrybutorem w naszym kraju jest firma Bricsys Polska. Warunkiem wzięcia udziału jest wykonanie projektu w programie Bricscad i ELsoftCAD, w którym wykorzystano rozwiązania austriackiego koncernu.

Wszystkie prace zgłoszone w ramach drugiej edycji konkursu dla projektantów instalacji elektrycznych, oceniane będą pod względem kompleksowości i innowacyjności rozwiązań, zakresu wykorzystania rozwiązań technicznych firmy Schrack oraz stopnia zaawansowania projektanta w wykorzystaniu możliwości oprogramowania Bricscad i ELsoftCAD.

Aby wziąć udział w konkursie dla projektantów instalacji elektrycznych, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie Bricsys Polska lub Schrack Technik. Po przesłaniu formularza, otrzymujemy email z linkiem do pobrania oprogramowania i biblioteki z produktami Schrack Technik oraz indywidualnym identyfikatorem. Prace konkursowe można przesyłać do 30 czerwca 2012 r.

źródło i zdjęcie: ise.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT