Instalacje niskoprądowe głównym tematem konferencji SPIN EXTRA

Zintegrowane systemy sterowania oświetleniem w nowoczesnych budynkach i biurowcach, nowoczesne rozwiązania dla centrów danych, systemy elektroakustyczne, urządzenia aktywne, systemy kontroli dostępu - oto niektóre z licznych zagadnień, zaprezentowanych podczas specjalnej, wiosennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych - SPIN EXTRA.

Instalacje niskoprądowe głównym tematem konferencji SPIN EXTRA

Konferencja SPIN EXTRA organizowana przez firmę Lockus Sp. z o.o. odbyła się w dniach 22-23 marca 2012 r. w hotelu Delicjusz w Trzebawiu pod Poznaniem.

Ideą SPIN EXTRA jest tworzenie platformy wymiany wiedzy i doświadczenia w zakresie branży niskoprądowej. Konferencja SPIN EXTRA jest także znakomitą okazją do budowania relacji biznesowych, nawiązywania nowych kontaktów pomiędzy dostawcami i producentami rozwiązań niskoprądowych, a projektantami i instalatorami.

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych od 9 lat z powodzeniem organizowane jest w rejonie Polski Południowej. Niniejsza edycja, była edycją specjalną, po raz pierwszy organizowaną w rejonie Polski Zachodniej. W wydarzeniu udział wzięło ponad 110 osób - projektantów, instalatorów oraz czołowych dostawców rozwiązań dla branży niskich prądów.

Podczas dwóch intensywnych dni wykładów uczestnicy mieli szansę zapoznać się z innowacyjnymi i ciekawymi rozwiązaniami, które zaprezentowały następujące firmy: 3M, 3LOGIC, AXIS, AVAYA, KONSORCJUM FEN,  NEDAP, NETGEAR, RITTAL, ROMI, TOA ELECTRONICS EUROPE. Wszystkie prelekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Pierwszego dnia mowa była o zintegrowanych systemach monitoringu i bezpieczeństwa, które  omówione zostały przez przedstawicieli firmy KONSORCJUM FEN i reprezentantów firmy AXIS. Przedstawiciel firmy NEDAP omówił systemy kontroli dostępu, telewizji dozorowej oraz SSWiN.

Firma 3M zaprezentowała propozycje rozwiązań dla centrów danych. Rozwiązania w obszarze aktywnych urządzeń sieciowych zostały omówione przez firmę NETGEAR. Jednym z tematów prelekcji były, omówione przez firmę 3LOGIC, zintegrowane systemy sterowania oświetleniem i ich zastosowanie w nowoczesnych budynkach i biurowcach.

Wśród poruszonych tematów konferencji SPIN EXTRA znalazły się także rozwiązania z dziedziny telefonii IP i Data, zaprezentowane przez firmę AVAYA. Reprezentant firmy ROMI przedstawił uczestnikom trendy w zasilaniu gwarantowanym dla DATA CENTER. Tematem prelekcji firmy TOA ELECTRONICS były m.in. systemy elektroakustyczne. Przedstawiciele firmy RITTAL omówili natomiast rozwiązania systemowe dla nowoczesnych serwerowni i rozdzielnic niskiego napięcia.

Podczas specjalnej edycji SPIN EXTRA nie zabrakło również wyjątkowych atrakcji i mocy wrażeń podczas wspólnej integracji utrzymanej w klimacie country oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród uczestników konferencji rozlosowano m.in.: przenośne drukarki 3M PL200 oraz zasilacze UPS, ufundowane przez ROMI. Nagrody ufundowali także: AXIS, NEDAP, RITTAL.

"Konferencja SPIN EXTRA, jest znakomitą platformą prezentacji produktów i rozwiązań” twierdzi jeden z uczestników.

"Konferencja na wysokim poziomie pod względem merytorycznym i organizacyjnym" stwierdza Alicja Wilczyńska, specjalista ds. systemów elektrycznych w HOCHTIEF Polska S.A. w Warszawie, Oddział w Poznaniu.

Usatysfakcjonowani są również partnerzy merytoryczni, którzy przed szerokim gronem odbiorców zaprezentowali swoje najlepsze rozwiązania.

"Konferencja SPIN EXTRA była nie tylko znakomitą możliwością do nawiązania kontaktów na nowym dla naszej firmy rynku, ale także mile spędzonym czasem" podkreśla Karol Surman, Project Manager z 3LOGIC.

Jesienią br. planowane jest tradycyjne odbywające się w Polsce Południowej, Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN - będzie to 10 jubileuszowa edycja.

źródło i zdjęcie: lockus.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT