Flowair partnerem Mistrzostw Polski Instalatorów

Producent i dystrybutor nagrzewnic wodnych firma Flowair z Gdyni, została partnerem III Mistrzostw Polski Instalatorów. Firma jest również głównym sponsorem nagród w tym wydarzeniu.

Flowair partnerem Mistrzostw Polski Instalatorów

Producent m.in. absorpcyjnej pompy ciepła typu woda powietrze GAHP-A firma Flowair jest partnerem głównym i sponsorem nagród w III Mistrzostwach Polski Instalatorów, które odbędą się podczas Targów INSTALACJE 2012.

Zadanie konkursowe podczas III Mistrzostw Polski Instalatorów, będzie polegało na montażu przygotowanej przez organizatorów instalacji. Zwycięzcą zostanie najszybszy instalator, który poprawnie to zadanie wykona. W puli nagród znalazł się samochód oraz liczne atrakcyjne i wartościowe gadżety.

Eliminacje odbywać się będą podczas każdego dnia trwania targów INSTALACJE (23 - 26 kwietnia 2012 r.) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wielki finał wraz z galą wręczenia nagród zaplanowany jest na 26 kwietnia br.

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie, które uprawnia do wejścia na teren III Mistrzostw Polski Instalatorów, wystarczy zalogować się w programie Flowair Football Club, który jest dostępny pod adresem sportowenagrody.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Flowair, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Flowair

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT