PRODUCENCI
Auraton
ul.Człuchowska 12, 60-434  Poznań
tel. 61 840 40 40

Założona w 1984 roku przez Andrzeja Szymańskiego firma LARS początkowo swą działalność opierała głównie na gazowych systemach grzewczych. Już po dwóch latach swą działalność poszerzyła o oświetlenie.

Rozległa wiedza założyciela LARS oraz ogromne doświadczenie w dziedzinie automatyki i ogrzewania, umożliwiły rozpoczęcie projektowania oraz produkcji regulatorów temperatury, następnie sterowników do pomp AURATON (dawniej znane jako marka Euroster).

Bazując na sterownikach Auraton, firma tworzy szeroką gamę produktów pod tą samą marką. Spełniać one mają funkcję oszczędności energii, a także zwiększenia komfortu klienta.

Nasze markowe regulatory temperatury produkujemy już od ponad 15 lat. Od 2004 roku znane jako AURATON, wcześniej występowały pod nazwą Euroster. Decyzję o zmianie marki naszych produktów podjęliśmy w związku z wejściem Polski do Unii Europejskiej, co zaowocowało wzrostem sprzedaży zagranicznej.

Regulatory temperatury Auraton to wysokiej jakości urządzenia kontrolujące temperaturę w pomieszczeniach. Mogą one sterować każdym urządzeniem klimatyzacyjnym lub grzewczym.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT