VTS kontynuuje globalną ekspansję - Witamy w Dubaju

W związku z  bardzo dynamicznym rozwojem sprzedaży na rynkach Bliskiego Wschodu i Afryki, w październiku 2015 roku  VTS otworzył nowoczesne Centrum Logistyczno-Produkcyjne w Dubaju. Nowa fabryka wraz z kompleksem biurowym, ze swoją nowoczesną infrastrukturą i najwyższymi standardami organizacji pracy i bezpieczeństwa zapewni nie tylko profesjonalną i szybką obsługę zamówień w regionie ale pozwoli VTS być bliżej Klientów i rynku Zatoki Perskiej i Afryki.

VTS kontynuuje globalną ekspansję - Witamy w Dubaju

Klienci podkreślają, że chętniej współpracują z firmami, które mają swoje lokalne dywizje, w których prowadzą działalność gospodarczą.Swiadczy to nie tylko o sile i pozycji firmy ale także stanowi naoczny dowod jej rozwoju. Budujemy w ten sposób zaufanie do marki zaciesniajac jednoczesnie relacje z lokalnym rynkiem. Traktujemy rynek i naszych klientów bardzo poważnie. Ta inwestycja jest dowodem naszego ogromnego  zaangażowania i wiary w rozwoj rynku Bliskiego Wschodu. Teraz jesteśmy w pełni gotowi żeby rosnąć razem z rynkiem oraz zagwarantowac naszym klientom najwyższy poziom jakości produktów oraz obsługi ” - podkreśla CEO VTS Group Hanna Siek-Zagórska. 

„Od lat priorytetem VTS  jest dynamiczna ekspansja na kluczowych rynkach na świecie, dlatego zamierzamy w dalszym ciągu rozbudowywać naszą infrastrukturę handlową.” – dodaje.

Otwarcie fabryki i biura w Emiratach Arabskich to kolejny krok w strategii VTS i niewątpliwie ogromy sukces Grupy. Na łącznej powierzchni 4200 m2 mieści się HUB (ca. 1000 m2), Centrum Logistyczne (ca. 3000 m2) oraz dwupoziomowe biuro rozłożone na 345 m2.

Dubaj to wciąż  jeden z najbardziej dynamicznych ośrodków biznesowych na świecie - dzięki swojej strategicznej lokalizacji w połowie drogi pomiędzy rynkami regionu Azji-Pacyfiku i Europy, zapewnia Klientom VTS szybsze dostawy i lepsze połączenia z tymi regionami.

Jak mawiał Abraham Lincoln determinacja, by osiągnąć sukces liczy się bardziej niż cokolwiek innego na świecie, dlatego też trzonem działania VTS jest konsekwentna praca nad realizacją założonych celów i osiąganie najlepszych rezultatów zarówno w zakresie produktu, procesów jakości, logistyki, wygody i bezpieczeństwa zakupu, wykraczająca poza standardowe rozwiązania na rynku.

źródło i zdjęcia: VTS Polska Sp. z o.o.Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT