VTS w gronie laureatów „Diamenty Forbesa 2014”

VTS z przyjemnością informuje, że znalazła się na liście laureatów prestiżowego rankingu "Diamenty Forbesa 2014". Ranking dotyczy polskich przedsiębiorstw, które mają największą dynamikę wzrostu wartości firmy w ciągu ostatnich trzech lat działalności.

VTS w gronie laureatów „Diamenty Forbesa 2014”

Diamenty Forbesa przygotowywane są we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode Polska. Ranking opracowany zostaje na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Do wyceny wykorzystane zostały dane z lat 2010 – 2012, m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje.

W oparciu o dostarczone dane, VTS zaklasyfikowany został do grona firm, którym Bisnode przyznał pozytywny ranking wiarygodności, tj. przedsiębiorstw o dodatnim wyniku finansowym i współczynniku ryzyka niższym niż 4 (ocenianym wg ratingu Dun & Bradstreet) oraz największej dynamice wzrostu sprzedaży.

Diamenty Forbesa potwierdzają, że VTS jest wiarygodną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Dlatego z dumą i satysfakcją przyjęła informację o tym wyróżnieniu.

źródło i zdjęcia: VTS Polska Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT