Jakie korzyści płyną ze stosowania centrali klimatyzacyjnej VENTUS N-type

Centrale wentylacyjne VENTUS N-type zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej eksploatacji w trudnych warunkach. Centrala wyposażona jest w  wysokosprawne i bezobsługowe wentylatory PLUG fan z napędem bezpośrednim. Sztywna i trwała obudowa oferowana jest w standardzie dzięki zaawansowanej technologii Monocoque. Reasumując:  europejska jakość potwierdzona gwarancją 3 lata.

Jakie korzyści płyną ze stosowania centrali klimatyzacyjnej VENTUS N-type

VENTUS N-type to ECO produkt - oszczędny i przyjazny dla środowiska

  • Rekuperator krzyżowy - energy recovery system.
  • Wysoka wydajność oraz bezawaryjna praca centrali - wirnik wentylatorów z łopatami wygiętymi do tyłu. Wentylatory stosowane w centralach VENTUS N-type spełniają wymagania Dyrektywy ERP 2015!
  • Niskie koszty eksploatacji.
  • Oszczędność miejsca na montaż - kompaktowe rozmiary.
  • Niższe koszty montażu - niewielka waga urządzenia.

Zaawansowana technologia Мonocoque zapewnia doskonałe właściwości mechaniczne central przez cały czas użytkowania, co jest potwierdzone świadectwem zgodności z normą PN-EN 1886. Technologia Мonocoque stosowana głównie w lotnictwie i przy budowie bolidów Formuły 1, pozwala uzyskać bardzo dobre parametry konstrukcji centrali VENTUS N-type. Zapewnia doskonałe właściwości mechaniczne central przez cały czas użytkowania, co jest potwierdzone świadectwem zgodności z normą PN-EN 1886.

źródło i zdjęcia: VTS Polska Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT