VTS nominowany do nagrody QUALITY INTERNATIONAL 2014!

Spółka VTS Plant, wchodząca w skład VTS Group, uzyskała nominację do nagrody Quality International 2014 potwierdzającej wysoką jakość zarówno produktów, usług, jak i procesów biznesowych.

VTS nominowany do nagrody QUALITY INTERNATIONAL 2014!

W myśl realizowanej strategii "Quality and Innovative" Grupa VTS przykłada bardzo dużą wagę do nadzoru jakości wszelkich procesów realizowanych przez firmę. Nominacja VTS Plant (spółki produkującej urządzenia VOLCANO i DEFENDER) do nagrody Najwyższa Jakość Quality International 2014, będącej synonimem skutecznego zarządzania firmą, a w szczególności procesami związanymi z Quality Management potwierdza, że działania podejmowane zakresie jakości są na miarę międzynarodowego uznania.

Quality International 2014 to obecnie największy konkurs jakościowy w Polsce, skupiający przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium kraju wokół idei QM. VTS Plant, który jest gwarantem najlepszego wykonania i bezawaryjności urządzeń VTS Euroheat: VOLCANO i DEFENDER ma szanse na tytuł w kategoriach: QI product - produkt najwyższej jakości, QI services - usługi najwyższej jakości, QI order - zarządzanie najwyższej jakości.

Liczymy, że ocena kapituły przewidziana na wrzesień 2014 pozwoli VTS Plant dołączyć do elitarnej grupy firm dla których czytelna polityka jakości jest jedną z codziennych dobrych praktyk w biznesie, widocznych na każdym etapie procesu produkcyjno-logistycznego.

źródło i zdjęcia: VTS Polska Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT