VTS Group na największych światowych targach AHR Expo 2014 w Nowym Jorku

VTS Group jest wiodącym dostawcą rozwiązań AHU, obecnym w 40 krajach na 5 kontynentach. W ciągu 25 lat VTS wypracowało sobie pozycję, która pozwala konkurować z globalnymi graczami ze 100-letnią historią. Konsekwentnie realizowana w ubiegłym roku ekspansja na nowe rynki, zaowocowała pojawieniem się produktów firmy w Chile. Z kolei rok 2014 zaczął się oficjalną odsłoną obecności VTS w Stanach Zjednoczonych. Stawia to firmę w wielkiej piątce, obok takich światowych potentatów jak Trane, York czy Carrier.

VTS Group na największych światowych targach AHR Expo 2014 w Nowym Jorku

"Wejście na rynek amerykański poprzedzone było analizami i starannym przygotowaniem. Efektem było powołanie spółki w Atlancie, która okazała się doskonałą lokalizacją na stworzenie Logistic Center, z którego obsługiwane są całe Stany Zjednoczone. Oferta oparta o rozwiązania z typoszeregu VENTUS doskonale wpisała się w oczekiwania rynku dostarczając nową jakość. Dodatkowo VTS zaproponowało niespotykane w Stanach Zjednoczonych krótkie terminy dostaw" - mówi Prezes VTS Group Hanna Siek-Zagórska.

Do oficjalnej prezentacji produktu doszłona największych i najbardziej prestiżowych targach branżowych na świecie, organizowanych corocznie w USA. Już od ponad 80 lat AHR Expo co roku przyciąga dziesiątki tysięcy odwiedzających, w tym: producentów sprzętu, dystrybutorów, architektów, inżynierów, operatorów oraz właścicieli obiektów z całego świata. W dniach 21-23 stycznia Javits Convention Center w Nowym Jorku odwiedziło 43 tys. osób, aby zobaczyć najnowsze produkty, technologie, pomysły i rozwiązania przedstawione przez 1 900 wystawców.

"Efektownie zaaranżowane stoisko oraz multimedialne prezentacje wykonane w technologii 3D wywoływały bardzo duże zainteresowanie. Pojawiło się wiele pytań i zainicjowano szereg rozmów handlowych. Szczególnym uznaniem cieszyła się innowacyjna technologia obudowy centrali o najwyższej klasie szczelności. Ponadto bardzo pozytywnie reagowano na 1 tygodniowy termin dostawy. Cieszę się, że VTS tradycyjnie już mógł zaskoczyć swoich gości nowoczesnymi rozwiązaniami, w myśl naszego motto, by zawsze być jeden krok do przodu." - mówi Dariusz Szylman President of VTS America.

VTS Group jest pierwszą tak dużą, europejską firmą z branży, która wchodzi na rynek amerykański, co skupiło uwagę amerykańskich dziennikarzy branżowych. Podczas konferencji prasowej przedstawiono firmę i produkt idealnie dopasowany do wymogów rynku amerykańskiego.

Targi AHR są doskonałą okazją do tego, by śledzić nowinki z branży, jak również aktywnie uczestniczyć w prezentacji i promocji swoich produktów. VTS, jako poważny gracz na rynku HVAC, zdaje sobie sprawę z tego, że rozwój na rynku amerykańskim przybliży firmę do osiągnięcia pozycji nr 1 w naszej branży.

źródło i zdjęcia: VTS Polska Sp. z o.o.


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT