Barlinek na targach energii odnawialnej w Austrii

W dniach 2-6 marca br. już  po raz kolejny odbyły się w miejscowości Wels (Austria) targi nowoczesnych systemów grzewczych i energooszczędnego budownictwa, pod nazwą "Energiesparmesse Wels 2011".

Barlinek na targach energii odnawialnej w Austrii

Barlinek - największy krajowy producent peletu drzewnego - na początku marca br. wziął udział w austriackich targach, poświęconych energii odnawialnej i energooszczędnemu budownictwu. Targi mają od lat ugruntowaną pozycję na europejskim rynku imprez techniki grzewczej i oszczędności energii.

Podczas tegorocznej edycji impreza zgromadziła około 900 wystawców i ponad 100000 zwiedzających. "Energiesparmesse Wels 2011" odwiedzili kontrahenci z wielu europejskich krajów, m.in. z Niemiec, Włoch, Litwy, Łotwy, Estonii, Słowenii, Słowacji, Czech oraz Polski.

Stoisko Barlinka cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród fachowców jak i odbiorców indywidualnych. Firma nie była dotąd obecna na austriackim rynku biopaliw. Tegoroczne uczestnictwo w targach to realizacja strategii Barlinka, dotyczącej budowania pozycji ecopelletu oraz brykietu na austriackim rynku poprzez stworzenie kanałów dystrybucyjnych oraz promocji produktów. Spółka promowała podczas imprezy nie tylko certyfikowany znakiem DINplus pelet 6 mm i 8 mm, ale również brykiet kominkowy (tzw. "EcoBriketts") oraz ekologiczną podpałkę.

W ocenie Rafała Węcka, dyrektora ds. sprzedaży biopaliw z Barlinka obecność na targach energii odnawialnej w Austrii to potwierdzenie, że firma chce na stałe zagościć na austriackim rynku oraz zapoczątkować dostępność produktów w całej Austrii. "Dynamicznie się rozwijamy, mamy wysokiej jakości produkty, coraz szerszą ofertę i staramy się zaprezentować nasz potencjał zarówno dystrybutorom jak również odbiorcom indywidualnym" uważa Rafał Węcek.

Targi w Wels są nie tylko największą imprezą branży grzewczej i energii odnawialnej w Austrii, ale mają też unikalną formułę: producenci mają okazję zaprezentować swoje produkty nie tylko dystrybutorom czy szerokiej rzeszy firm z branży grzewczej, ale także odbiorcom ostatecznym.

źródło i zdjęcie: barlinek.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT