Kärcher przekazuje urządzenia powodzianom

Włączając się w akcję pomocy powodzianom, firma Kärcher Sp. z o.o. przekazała na rzecz Państwowej Straży Pożarnej 30 profesjonalnych urządzeń czyszczących (15 szt. urządzeń wysokociśnieniowych i 15 odkurzaczy odsysających wodę).

Kärcher przekazuje urządzenia powodzianom

Zgodnie z potrzebami wskazanymi przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej otrzymały je jednostki w 5 województwach najbardziej dotkniętych przez powódź (świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, lubelskie). Aby pomóc w usuwaniu zanieczyszczeń, już po opadnięciu wody, kolejnych 9 urządzeń Kärcher trafiło za pośrednictwem Ochotniczej Straży Pożarnej do miejscowości Szczurowa, Uście Solne, Wilków, Dobczyce, Więcławice. Także organizacje pozarządowe i samorządy z terenów najbardziej dotkniętych powodzią (Sandomierz, Tarnobrzeg, Dąbrowa Tarnowska) otrzymały od Kärcher wsparcie sprzętowe (11 urządzeń).

Chęć pomocy powodzianom jest również obecna wśród firm handlowych współpracujących z Kärcher Sp. z o.o. w Polsce. To np. podjęte z inicjatywy i realizowane przez warszawską firmę MJM we współpracy z Kärcher Sp. z o.o. działania na rzecz dostarczenia Caritas Polska imponującej liczby (już ponad 200 szt.) urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher. Caritas Polska nieodpłatnie wypożycza sprzęt czyszczący Kärcher osobom - konsumentom poszkodowanym przez powódź w całym kraju, do samodzielnego porządkowania domu i jego otoczenia.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT