Konkurs z nagrodami "Projektuj z Rosenberg"

Do 31 marca 2012 r. za każdy projekt wykonany z zastosowaniem urządzeń lub akcesoriów z oferty Rosenberg Klima Polska sp. z o.o. i zarejestrowany w programie zgodnie z postanowieniami regulaminu, będzie nagradzany cennym upominkiem.

Konkurs z nagrodami "Projektuj z Rosenberg"

Aby mieć możliwość otrzymania nagrody, należy zarejestrować się w programie dla projektantów pn. "Projektuj z Rosenberg". Do końca marca przyszłego roku każdy projekt, w którym użyte będą urządzenia lub akcesoria Rosenberg Klima Polska, zostanie nagrodzony.

Jest to już czwarta edycja konkursu z nagrodami "Projektuj z Rosenberg". Wśród nagród znajdują się: prenumeraty kwartalne Wydawnictwa Euro-Media, plecak rowerowy, plecak na laptopa 17", nawigacja samochodowa, ekspres do kawy, podstawka chłodząca do notebooka, pendrive 32 GB, rakieta do squash`a, kompaktowa latarka wielozadaniowa, rakietki i piłḱi do tenisa stołowego, nietłukący termos czy kubek termiczny.

Jest także szansa na otrzymania nagród specjalnych, a wśród nich pakietu oprogramowania FDBES VENTPACK 3.0 oraz BricsCAD PRO. Główną nagrodą w konkursie "Projektuj z Rosenberg" są pobyty z atrakcjami w Hoteliku Orańskim, roczne prenumeraty "Chłodnictwo&Klimatyzacja" oraz "Polski Instalator".

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Rosenberg, która znajduje się tutaj.

Szczegółowy regulamin konkursu z nagrodami "Projektuj z Rosenberg" jest dostępny pod adresem regulamin.

źródło i zdjęcie: rosenberg.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT