Nagrody w konkursie "System Instalacyjny Roku" rozdane

W lutym br. w warszawskim hotelu Marriott odbyła się uroczysta gala wieńcząca piątą edycję konkursu System Instalacyjny Roku. Wydarzenie jest organizowane przez branżowy magazyn Systemy Instalacyjne.

Nagrody w konkursie "System Instalacyjny Roku" rozdane

 "System Instalacji Roku"

Do rywalizacji o miano najlepszego produktu 2010 roku zgłoszonych zostało 68 rozwiązań. W kategorii "Klimatyzacja i wentylacja" zwyciężyła firma Danfoss, za System Rekuperacji Danfoss Air.

"Jesteśmy dumni, że System Rekuperacji Danfoss Air zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii osiągając ponad 26% głosów. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, a przede wszystkim czytelnikom pisma Systemy Instalacyjne" powiedział Andrzej Oczoś, Kierownik Wsparcia Technicznego odbierając statuetkę.

W konkursie System Instalacyjny Roku decyzję o przyznaniu wyróżnienia podejmują w głosowaniu czytelnicy - instalatorzy, menadżerowie, odbiorcy końcowi - którzy są jednocześnie adresatami i użytkownikami prezentowanych rozwiązań. Zwycięstwo w danej kategorii jest potwierdzeniem zarówno jakości, jak i popularności danego produktu na rynku.

źródło i zdjęcie: energetyka.xtech.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT