Strefa projektanta firmy Danfoss

Na stronie strefaprojektanta.pl znajduje się kompendium projektanta, w skład którego wchodzą: baza informacji na temat produktów firmy Danfoss, baza aplikacji i referencji, biblioteka plików CAD oraz wytyczne projektowe.

Strefa projektanta firmy Danfoss

Kolejnym urozmaiceniem strefy projektanta są ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo specjaliści od projektowania znajdą na strefaprojektanta.pl oprogramowanie, które ułatwi im ich codzienną pracę, kontakty do doradców technicznych oraz forum, na którym będą mogli prowadzić dyskusje i wymieniać się spostrzeżeniami.

Innym interesującym modułem serwisu strefaprojektanta.pl jest baza projektów, w której projektanci mogą zarówno pochwalić się swoimi projektami, dodając je do bazy, jak też obejrzeć projekty innych specjalistów. Każdy projektant odwiedzający witrynę odnajdzie tam również bazę wiedzy, będąca bogatą biblioteką literatury produktowej składającą się z katalogów (pomp ciepła, wentylatorów, systemów ogrzewania i innych), poradników (z zakresu ogrzewania podłogowego czy regulacji systemów klimatyzacyjnych), ulotek produktowych i artykułów.

źródło i zdjęcie: strefaprojektanta.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT