Mała łazienka? Nie rezygnuj z komfortu! Zobacz idealne zestawy natryskowe

Kabiny prysznicowe zyskują na popularności w naszych mieszkaniach jako doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych łazienek, jak i obszernych przestrzeni kąpielowych, oferujących bogaty wachlarz funkcji. Wśród ulubionych dodatków do tej strefy łazienki wyróżniają się przesuwne zestawy natryskowe.

Mała łazienka? Nie rezygnuj z komfortu! Zobacz idealne zestawy natryskowe

Natrysk to synonim nowoczesnej łazienki, ale obecnie jego rola wykracza poza funkcję szybkiej kąpieli. Mimo że zużycie wody jest statystycznie niższe, natrysk zapewnia równie bogate doznania, jak kąpiel w wannie, dzięki różnorodności strumieni wodnych – od delikatnych po intensywne, masujące, oraz zmiennej wielkości główek natryskowych.

Prysznic cieszy się uznaniem architektów, dając szerokie możliwości aranżacyjne, w tym kabiny walk-in, różnorodność kolorów profili, czy brodziki wpuszczone w poziom podłogi z liniowymi odpływami.

Bez względu na rozmiar łazienki, możemy zaprojektować w niej funkcjonalną i komfortową kabinę prysznicową, wyposażoną w niezawodne przesuwne zestawy natryskowe, które oferują różnorodność wzorów i funkcji.

Ponadczasowa klasyka w łazience

Rynek zestawów natryskowych oferuje bogatą paletę opcji, różniących się kształtem główki prysznicowej, liczbą i rodzajami strumieni, metodą ich przełączania, a także wykończeniem. Wśród nich zestawy chromowane cieszą się niezmiennym zainteresowaniem, doskonale komponując się z chromowanymi bateriami i łatwo adaptując do różnorodnych aranżacji łazienek.

Jako przykład ponadczasowego wyboru można wskazać 3-funkcyjny natrysk przesuwny Vigo, oferujący trzy rodzaje strumienia: deszczowy, masujący i mieszany, umożliwiając dopasowanie do preferowanej formy relaksu.

Design modelu Vigo, z okrągłą główką prysznicową i prostokątnym drążkiem o długości 65,5 cm, pozwala na elastyczne dostosowanie wysokości natrysku.

Główka wyposażona jest w system FerroEasyClean ułatwiający usuwanie kamienia, co sprawia, że Vigo jest uniwersalnym wyborem pasującym do wielu stylów łazienkowych i różnych rozmiarów kabin prysznicowych.

Kolejną propozycją, tym razem dla miłośników nowoczesnego designu, jest 1-funkcyjny natrysk przesuwny Quadro, wyróżniający się geometrycznym kształtem główki prysznicowej z systemem FerroEasyClean.

Zestaw uzupełnia funkcjonalna, płaska półka na kosmetyki z możliwością regulacji mocowania, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących ergonomicznych i estetycznie zaawansowanych opcji.

FERRO Vigo - zestaw natryskowy.

Łazienka ze specjalnym wyposażeniem

Czasami nasze łazienkowe aranżacje wymagają unikatowych rozwiązań, które mogą wyróżniać się kolorystyką lub designem. Na przykład, dla łazienki utrzymanej w klasycznym stylu, wyposażonej w elementy z kolekcji Retro New, polecamy natrysk przesuwny Retro w chromie.

Jest to model charakteryzujący się stylizowanymi elementami mocującymi, pokrętłami w formie krzyżyków oraz unikatową główką prysznicową z detalami z białej porcelany, będący doskonałym wyborem do łazienek klasycznych lub glamour.

Mimo klasycznego wyglądu, główka prysznicowa w zestawie Retro ma nowoczesne funkcje, takie jak system FerroEasyClean ułatwiający usuwanie kamienia wapiennego.

FERRO Retro - zestaw natryskowy przesuwny.

W przypadku łazienek z modną czarną armaturą kluczowe jest znalezienie zestawu natryskowego, który będzie pasował stylem i kolorem. Dla armatury Vitto VerdeLine w matowym czerniu rekomendujemy natrysk przesuwny Phila Black.

Elegancki, wykonany w matowym czarnym wykończeniu zestaw, wyposażony w metalowy drążek i jednofunkcyjną, okrągłą główkę prysznicową z systemem Auto Clean, automatycznie usuwającym osad wapienny, umożliwia stworzenie spójnej i estetycznej aranżacji.

Przesuwne zestawy natryskowe są niezwykle wszechstronne. Wybierając odpowiadającą im armaturę, zarówno prysznicową, termostatyczną, jak i wannowo-prysznicową, można cieszyć się funkcjonalnością i komfortem kąpieli.

Idealnie odnajdują się w różnych kontekstach aranżacyjnych, od mniejszych kabin, gdzie nie zmieści się deszczownia, po użytkowanie w wannie.

Choć w przestronniejszych kabinach częściej wybierane są bardziej imponujące zestawy z deszczownicą, klasyczne modele również znajdują swoich zwolenników, wystarczy jedynie dopasować je do indywidualnych potrzeb użytkowników.


Źródło i zdjęcia: FERRO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT