Baterie kuchenne marki Ferro

Statystyki mówią, że osoba przygotowująca posiłki dla rodziny spędza w kuchni nawet kilka godzin dziennie. Nie dziwi więc, że urządzeniu tego pomieszczenia poświęcamy dużo czasu, energii, serca i pieniędzy.

Baterie kuchenne marki Ferro

Wysokiej jakości sprzęt AGD oraz solidne, praktyczne akcesoria na pewno pozwolą zaoszczędzić czas i przygotować smaczne, wykwintne dania. Od kiedy zapanowała moda na przestronne wnętrza z otwartą kuchnią, jeszcze bardziej zwracamy uwagę, by wyposażyć ją w piękne meble i wyszukane dodatki.

Skupiając się na wyglądzie, często zapominamy jednak, że jednym z elementów najbardziej wpływających na funkcjonalność kuchni i efektywną pracę jest solidna, dobrze dobrana bateria zlewozmywakowa. Bogata paleta dostępnych na rynku wzorów pozwala dopasować baterię nie tylko do stylu i kolorystyki pomieszczenia, ale i do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Zumba to stojąca bateria z elastyczną wylewką, którą możemy ustawić w dowolny kształt. Dzięki temu z łatwością umyjemy nawet najbardziej nietypowe naczynia. Model o minimalistycznym designie świetnie zaprezentuje się na kuchennej wyspie w pomieszczeniu urządzonym w stylu industrialnym lub skandynawskim. Dodatkowym atutem jest dostępność w kilku wariantach kolorystycznych: białym, czarnym, srebrnym, miętowym, beżowym oraz energetycznych cytrynowym i zielonym, potrafiących dodać pozytywnej energii każdemu wnętrzu.

Bateria Zumba Ferro

Zicco to bateria o zdecydowanie nowoczesnym designie. Wyróżnia ją łukowato wygięta, obrotowa wylewka, pod którą zmieści się nawet bardzo wysoki garnek. Umieszczona z boku korpusu dobrze wyprofilowana rączka uchwytu pozwala na pełne wykorzystanie komory zlewu, co jest szczególnie cenne w małych, wyposażonych w jednokomorowe zlewy kuchniach.

Bateria Zicco Ferro

Najbardziej charakterystyczne cechy baterii Adore to biała powłoka oraz wysoka, wygięta pod kątem prostym, obrotowa wylewka. Intrygujący design sprawia, że świetnie wygląda ona w niebanalnej kuchni z wyspą, zaprojektowanej w oparciu o geometryczne formy oraz kontrastowe zestawienie bieli z ciemnymi kolorami. Bateria Adore została wyposażona w regulator ceramiczny oraz perlator.

Tiga to model należący do linii VerdeLine, pozwalającej na oszczędne korzystanie z wody. Dzięki perlatorowi napowietrzającemu strumień, podczas zmywania oraz mycia produktów spożywczych zużywamy znacznie mniej wody. W obecnych czasach, gdy coraz dobitniej odczuwamy skutki zmniejszania się zasobów słodkiej wody, rozwiązanie takie daje nie tylko wymierne skutki finansowe, ale jest też narzędziem odpowiedzialnego i ekologicznego korzystania z zasobów z myślą o przyszłych pokoleniach.

Bateria Tiga Ferro

Stylistyka Tigi oparta na łagodnych, owalnych kształtach sprawia, że szczególnie atrakcyjnie prezentuje się w nastrojowych, przytulnych pomieszczeniach. Bez wątpienia sprawdzi się we wnętrzach prowansalskich oraz w otoczeniu bieli i złotych dodatków w kuchniach scandi chic.

Sonata to bateria z wyciąganym natryskiem. Funkcja ta pozwala na umycie bardzo brudnych przedmiotów, których nie chcemy wkładać do mającego kontakt z żywnością zlewu oraz na napełnienie ustawionych na blacie naczyń. Sonata posiada regulator ceramiczny z funkcją Cold Start, sprawiającą, że każdorazowo po uruchomieniu strumienia z wylewki popłynie zimna woda, a nie zmieszana. Na atrakcyjność modelu wpływa także nowoczesny, prosty design.

Źródło i zdjęcia: FERRO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE