Ścienne baterie łazienkowe FERRO

Mimo zmieniających się trendów baterie ścienne nadal są bardzo popularne. Bo też tradycyjny sposób montażu nie oznacza rezygnacji z nowoczesności. Są to urządzenia na miarę XXI wieku – świetnie zaprojektowane, wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyposażone w nowinki technologiczne.

Ścienne baterie łazienkowe FERRO

Bateria ścienna montowana jest do przyłączy ciepłej i zimnej wody wychodzących ze ściany. Gdy zachodzi konieczność wymiany urządzenia, po prostu odkręca się stary model i w tym samym miejscu montuje nowy.

Czasy mało atrakcyjnych kranów, które miały za zadanie jedynie podawać wodę, bezpowrotnie minęły. Teraz mamy okazję wybierać ścienne baterie o nietuzinkowym designie i kolorze – funkcjonalne i nierzadko uczące nas oszczędzania.

Złote baterie ścienne

Do najbardziej spektakularnie wyglądających baterii należą modele w kolorze złotym. To na przykład ścienna bateria natryskowa Fiesta Bright Gold. Charakteryzuje się cylindrycznym korpusem i cieniutkim uchwytem. Jej piękna złota barwa dodaje stylizacji prestiżu i wyjątkowości. Bateria odbija światło, wprowadzając intrygujący, sprzyjający relaksowi klimat. Jest wyposażona w regulator ceramiczny, który zapewnia trwałość i bezawaryjność urządzenia.

Ścienna bateria natryskowa Fiesta Bright Gold.

Ścienna bateria wannowa Vitto Gold VerdeLine ma formę opartą na motywie prostokąta, a jednocześnie delikatnie zaoblone krawędzie. Dzięki złotemu odcieniowi wprowadza szyk i luksus. Jest w łazienkowej aranżacji niczym elegancka biżuteria.

Ścienna bateria wannowa Vitto Gold VerdeLine.

Ważnym atutem Vitto Gold VerdeLine, oprócz wyjątkowej kolorystyki i kształtu, jest funkcja eko, czyli oszczędzania wody. Odpowiada za to wbudowany ogranicznik przepływu dla wyjścia natrysku, który potrafi zmniejszyć wypływ wody, a co za tym idzie – jej zużycie. Funkcja eko w żaden sposób nie obniża komfortu kąpieli. Bez wątpienia wpływa za to na obniżenie rachunków za wodę. Istotną zaletą jest wyposażenie w regulator ceramiczny, który decyduje o bezawaryjnej i długiej pracy baterii.

Srebrne baterie ścienne

Dowodem na to, jak różnorodne i oryginalne mogą być baterie ścienne, jest wannowa Zicco z przełącznikiem w wylewce. Wykończenie ma uniwersalne – chromowane. Model ten zaskakuje jednak formą.

Ścienna bateria wannowa Zicco z przełącznikiem w wylewce.

Płaski uchwyt i wylewkę ulokowano nie w centralnej części korpusu, tylko po jednej jego stronie. Powstała tym sposobem interesująca asymetryczna bryła, która oparta jest na motywie prostokąta. Zdecydowane linie nadają jej mocny, męski rys, dlatego świetnie odnajdzie się w aranżacjach np. z posmakiem industrialnym. Ta bateria także wyposażona została w regulator ceramiczny.

Czarne baterie ścienne

Czarne baterie przykuwają wzrok. Potrafią urozmaicić monotonną kompozycję łazienkową, a nawet zupełnie odmienić jej styl. W ofertach producentów armatury nie brakuje efektownych modeli ściennych w wersji black.

Ścienna bateria natryskowa Vitto Black VerdeLine.

Natryskowa Vitto Black VerdeLine ma matowoczarną powłokę i oszczędną formę. Jak na baterię z grupy VerdeLine przystało, jest urządzeniem ekologicznym, z wbudowanym ogranicznikiem przepływu dla wyjścia natrysku.

Ścienna bateria natryskowa Algeo Square Black-Chrome.

Ścienna bateria natryskowa Algeo Square Black-Chrome została pokryta czarną powłoką, z którą zestawiono jednak niewielkie fragmenty w chromie. Połączenie takie prezentuje się elegancko, luksusowo, nietuzinkowo. Oba pokazane modele w wersji black wyposażone są w regulator ceramiczny.


źródło i zdjęcia: FERRO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT