Nowości w ofercie armatury sanitarnej Ferro

Ferro wprowadziła do swojej oferty nowości produktowe, np. ekskluzywną linię baterii do łazienek i kuchni Adore czy modele podtynkowe kolekcji Stratos.

Nowości w ofercie armatury sanitarnej Ferro

Adore - armatura do nowoczesnych łazienek i kuchni

Eleganckie wzornictwo i ciekawe zestawienie kolorystyczne to cechy wyróżniające ekskluzywną linię baterii do łazienek i kuchni Adore marki FERRO. Biel w połączeniu z chromowaną powłoką oraz zaokrąglona forma korpusów i wylewek zestawiona z charakterystycznymi cienkimi uchwytami nadają bateriom niepowtarzalnego uroku.

W kolekcji znajdziemy bogatą ofertę modeli do łazienek: trzy baterie umywalkowe - stojącą z metalowym korkiem spustowym clik-clak G5/4, baterię nablatową oraz unikatową podtynkową z wylewką 190 mm; baterie wannowe - ścienną z automatycznym przełącznikiem wanna/natrysk z blokadą i wielootworową z ceramicznym przełącznikiem wanna/natrysk oraz wyciąganą rączką natrysku; natryskowe - ścienną i 2-funkcyjną podtynkową oraz baterię bidetową.

Adore - bateria wannowa wielootworowa

Kolekcję uzupełnia piękna bateria zlewozmywakowa stojąca z obrotową wylewką. Wszystkie modele wyposażono w regulatory ceramiczne.

Luksusowe baterie z kolekcji Adore pozwolą na kompleksowe wyposażenie przestronnych salonów kąpielowych i nowocześnie urządzonych łazienek i kuchni. Zagwarantują użytkownikom wygodę i wspaniałe wrażenia estetyczne.

Stratos - kolekcja baterii dla wymagających użytkowników

Nową linię armatury marki FERRO wyróżnia różnorodność modeli wieloelementowej kolekcji przeznaczonej do łazienki, nowoczesny design baterii umywalkowych, natryskowych, wannowej i bidetowej oraz innowacyjny kształt uchwytów.

W zgodzie z najnowszymi trendami wyposażenia łazienek są modele podtynkowe kolekcji Stratos – umywalkowa i natryskowe (jedno- i dwufunkcyjna). Wszystkie zaopatrzono w zestawy elementów wewnętrznych i natynkowych, a bateria natryskowa 2-funkcyjna również w przełącznik natrysku.

Stratos - bateria umywalkowa podtynkowa

Pozostałe baterie z kolekcji Stratos mają metalowe korki spustowe clik-clak G5/4 (umywalkowa stojąca i bidetowa), automatyczny przełącznik wanna/natrysk z blokadą (wannowa ścienna) oraz przyłącze mimośrodowe G ½ o rozstawie 150 ± 20 mm i podłączenie natrysku G ½ (natryskowa ścienna). Standardem są regulatory ceramiczne we wszystkich bateriach marki FERRO.

Funkcjonalne, ergonomiczne, o atrakcyjnej linii wzorniczej baterie Stratos z pewnością zadowolą wymagających użytkowników współczesnych łazienek.

Amigo - zestaw natryskowy i rączka natrysku oszczędzające wodę

W ofercie FERRO pojawił się zestaw natryskowy punktowy Amigo, wyposażony w komponenty ograniczające zużycie wody. Amigo posiada 1-funkcyjną rączkę natrysku o strumieniu: deszcz, FERRO Air-in System obficie napowietrzający strumień wody oraz FERRO Easy Clean System – umożliwiający łatwe usuwanie kamienia wapiennego.

Rączki natryskowa Amigo VerdeLine

Ten niewielki, pokryty chromem natrysk potrafi być bardzo oszczędny - ogranicza strumień wody nawet do 50%. W komplecie z wężem natryskowym Silver PVC 1500 mm oraz obrotowym uchwytem stanowi praktyczny i niedrogi zestaw do każdej łazienki.

Dobrym i szybkim sposobem na obniżenie rachunków za wodę jest także zakup samej rączki natryskowej Amigo VerdeLine. 1-funkcyjna rączka natrysku (deszcz) o interesującej prostokątnej formie napowietrza strumień i ogranicza zużycie wody do 50%, ponadto wystarczy od czasu do czasu przetrzeć dysze palcem, aby wykruszyć osadzający się osad z kamienia wapiennego.

Źródło i zdjęcia: Ferro

 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE