Nowe zawory kątowe Ferro - idealne do kotłów

Firma Ferro wprowadza nowoczesne rozwiązania w zakresie zaworów kątowych z półśrubunkiem, które zadowolą zarówno profesjonalistów, jak i użytkowników domowych. Te innowacyjne zestawy do kotłów dwu- i jednofunkcyjnych oferują zaawansowane funkcje oraz niezawodność w jednym produkcie.

Nowe zawory kątowe Ferro - idealne do kotłów

Zestaw pod kocioł dwufunkcyjny

Ten zestaw stanowi kompleksowe rozwiązanie dla kotłów dwufunkcyjnych. Zawiera zawory kątowe z półśrubunkiem, filtry oraz zawory zwrotne dostępne w różnych średnicach: DN20 i DN15. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy poszukują pełnego zestawu spełniającego różnorodne wymagania.

Zestaw pod kocioł jednofunkcyjny

Jeśli posiadasz kocioł jednofunkcyjny, ten zestaw został stworzony z myślą o Tobie. Zawiera zawory kątowe z półśrubunkiem oraz zawory zwrotne, zapewniając niezawodne działanie i optymalną regulację.

Zestaw pod kocioł jednofunkcyjny.

Nowe zawory kątowe Ferro łączą w sobie zaawansowane cechy, które oferują nie tylko wydajność, ale także komfort użytkowania.

Warto zwrócić uwagę na:

  • Filtr siatkowy: znajdujący się w korpusie zaworu filtr siatkowy wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304, skutecznie chroni przed stałymi zanieczyszczeniami, co przedłuża żywotność innych urządzeń, takich jak pompy obiegowe.
  • Zawór zwrotny NEOPERL: zapobiega niepożądanemu obiegowi wtórnemu, a jego obecność w korpusie zaworu gwarantuje optymalną skuteczność.
  • Obrotowa nakrętka: konstrukcja zaworu umożliwia pełne odsłonięcie powierzchni płaskiej pod uszczelnienie, co ułatwia montaż i demontaż.
  • Uniwersalność mediów: zawory Ferro obsługują zarówno wodę, jak i roztwór wodno-glikolowy (50%), co czyni je wszechstronnym narzędziem.

Nowe zawory kątowe z półśrubunkiem od Ferro to gwarancja niezawodności, wydajności i wygody użytkowania. Bez względu na rodzaj kotła czy potrzeby instalacji, te zestawy są gotowe podjąć wyzwanie. Zaufaj Ferro i ciesz się doskonałą jakością.


Źródło i zdjęcia: FERRO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT