Baterie w wersji black

Czarna armatura może podkreślić charakter wnętrza. Wprowadzona na zasadzie kontrastu, potrafi je odmienić, zadziwia oryginalnością i klasą jednocześnie.

Baterie w wersji black

Projektanci, a przede wszystkim ich klienci, przestali obawiać się czerni. Zauważyli, że łazienka, w której pojawiają się czarne motywy, jest aranżacją nieoczywistą, a przez to o wiele ciekawszą niż inne.

Czerń, biel, zieleń i drewno

Kontrast bieli i czerni, wizualne ocieplenie drewnem plus ożywcza zieleń roślin – oto zestawienie klasyczne i nowoczesne zarazem (patrz zdjęcie powyżej). Dominuje biel marmuru, którym wyłożono ściany i podłogę, czerń użyta jest jedynie na zasadzie akcentu.

Baterie z kolekcji Vitto Black VerdeLine, oprócz pięknej matowoczarnej barwy, odcinającej się od jasnego tła, wyróżniają się prostą, geometryczną formą o łagodnych liniach krawędzi.

Stojący model umywalkowy charakterystycznie „pochyla się” w kierunku misy umywalki. Zaopatrzony jest w aerator oszczędnościowy, dzięki któremu zużywa się mniej wody. System easy clean ułatwia utrzymanie baterii w czystości.

Ścienna bateria natryskowa z linii Vitto Black VerdeLine ma wbudowany ogranicznik przepływu dla wyjścia natrysku, pozwalający na zmniejszenie zużycia wody nawet o 50%. Obie czarne baterie wyposażone są w regulatory ceramiczne, będące gwarantem trwałości i bezawaryjności.

Czerń, burgund i złoto

Czerń zestawiona ze złotem zachwyca przede wszystkim w dobrze dobranej armaturze. To baterie z kolekcji Vitto Black/Gold VerdeLine. Model umywalkowy ma korpus w matowej czerni, któremu wizualnej lekkości dodaje złoty uchwyt – idealnie gładki.

 

Jak inne baterie umywalkowe z kolekcji mającej Vitto w nazwie, i ta jest charakterystycznie pochylona w kierunku misy umywalki.

Bateria wannowa Vitto Black/Gold VerdeLine przykuwa wzrok kwadratowymi maskownicami w odcieniu gold, złotym uchwytem i przełącznikiem, które pięknie wyglądają w zestawieniu z matowoczarnym korpusem.

Złoto-czarna jest bateria bidetowa z tej samej linii. Są to równocześnie niezwykle funkcjonalne urządzenia, nastawione na ekologiczność, wyposażone w regulatory ceramiczne.

Czerń, biel i chrom

Na koniec odważna aranżacja z czernią i bielą w roli głównej, rozświetlona połyskującym chromem. Ciemnej, kamiennej wannie towarzyszy czterootworowa bateria Adore Black/Chrom w czerni i chromie.

Mechanizm tego urządzenia jest ukryty, na zewnątrz widać długą, spłaszczoną wylewkę, uchwyt, przełącznik i cylindryczną rączkę natryskową.

 

Bateria umywalkowa z tej samej serii – łącząca odcienie czerni i chromu – jest urządzeniem podtynkowym, a więc mającym mechanizm ukryty, z widocznymi na zewnątrz maskownicą, wylewką i uchwytem.

Obie baterie wyposażono w regulatory ceramiczne i aeratory typu coin slot, które można odkręcić (np. do czyszczenia) bez narzędzi, za pomocą zwykłej monety.


źródło i zdjęcia: FERRO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT