PRODUCENCI
Drutex
ul.Lęborska 31, 77-100  Bytów
tel. 59 822 91 01

Drutex jest czołowym producentem okien pionowych w Europie. Na powierzchni ponad 95 tys. m2 każdego dnia powstaje do 7000 okien. W swojej znaczącej ofercie, oprócz produktów z PVC, Drutex proponuje okna i drzwi z aluminium, drewna, systemy drewniano-aluminiowe jak również fasady i rolety. Jako jedna z niewielu firm w branży, jest także producentem szyb zespolonych, może pochwalić się nowoczesną hartownią szkła oraz produkcją własnych profili PVC.

Drutex wyznacza własne standardy na międzynarodowym rynku stolarki dzięki temu, że posiada dział B+R oraz laboratorium badawcze, te dwa podmioty umożliwiają tworzenie autorskich produktów i nowoczesnych rozwiązań wyróżniających się zaawansowaniem technologicznym oraz innowacyjnością. Sieć handlowa to ponad 3500 partnerów na całym świecie. Produkty Drutex znajdują się w większości krajów europejskich, a także w USA, Meksyku, Australii i na Bliskim Wschodzie.

Firmę wyróżnia elastyczność i szybkość działania. Dysponuje flotą ponad 250 nowoczesnych pojazdów, co w połączeniu ze sprawną organizacją sprawia, że gwarantuje najkrótsze na rynku terminy realizacji zamówień wraz z dostawą – tylko 7 dni w całej Europie.

Produkty Drutex spełniają międzynarodowe normy i standardy jakościowe, czego wyrazem są liczne certyfikaty, atesty i dopuszczenia techniczne wydane przez krajowe i zagraniczne instytucje certyfikujące. Potwierdzeniem nowoczesności i wysokiej jakości wszystkich produktów są również nagrody i wyróżnienia przyznane przez Klientów i niezależnych ekspertów na całym świecie.

Okna projektowane są od początku - od idei, przez projekt, prototyp i gotowy produkt. Firma tworzy stolarkę szytą na miarę i odpowiadającą indywidualnym potrzebom Klientów. Każdy produkt Drutex jest inny. Firma tworzy technologie, których fundamentem jest innowacja i przywiązanie do detali. Czerpiąc z tradycji i jednocześnie uwzględniając wymogi nowoczesności, inżynierowie Drutex projektują dziś okna przyszłości, które są wyrazem niepowtarzalności, unikatowości rozwiązań i nowoczesnego designu. Ta strategia wyraźnie pokazuje jedną z najistotniejszych cech produktów Drutex – połączenia inteligencji i designu, tradycji z postępem.

Filozofię tą doceniają Klienci na całym świecie wybierając okna Drutex, które wyróżnia innowacyjność i indywidualny styl.

DRUTEX - Engineered for you!

ROZWIŃ OPIS