DRUTEX otwiera drzwi - 100 nowych modeli juz na rynku!

DRUTEX poszerza swoją ofertę, wprowadzając na rynek 100 nowych wzorów zewnętrznych drzwi aluminiowych, które znajdą zastosowanie zarówno w domach mieszkalnych, jak i w obiektach publicznych.

DRUTEX otwiera drzwi - 100 nowych modeli juz na rynku!

Od początku kwietnia 2024 roku, w asortymencie DRUTEX dostępne będą nowe modele drzwi z serii MB-86N SI, charakteryzujące się energooszczędnością. Te zewnętrzne drzwi aluminiowe zostały zaprojektowane z myślą o budownictwie mieszkalnym oraz obiektach użyteczności publicznej.

Ich unikalny design, wyjątkowa jakość oraz znakomite właściwości izolacyjne, z izolacją termiczną na poziomie Ud = 0,83 W/(m2k), wyróżniają je na rynku.

Należy pamiętać, że drzwi zewnętrzne są jednym z najbardziej eksponowanych elementów budynku, dlatego tak ważne było dla nas zaoferowanie klientom atrakcyjnego wzornictwa z zachowaniem wyjątkowych walorów użytkowych jak i bardzo dobrych parametrów izolacji cieplnej – mówi Mirosław Furtan, dyrektor ds. produkcji firmy DRUTEX.

DRUTEX do malowania drzwi aluminiowych wykorzystuje własną malarnię proszkową aluminium, która należy do najnowocześniejszych instalacji tego typu na świecie. Zastosowanie wielu autorskich rozwiązań pozwala na malowanie drzwi w ponad 400 kolorach.

Nad pracą malarni stale czuwa dedykowane laboratorium, dzięki czemu klient ma pewność, że otrzyma produkt wysokiej jakości, który sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych.

Jesteśmy firmą globalną. Okna, drzwi i rolety DRUTEXu można spotkać na każdym kontynencie, a to wiąże się ze stałym rozwijaniem naszego portfolio produktowego o nowe modele, zgodne ze światowymi trendami - mówi Paweł Jereczek dyrektor ds. handlowych firmy DRUTEX.

Nowe modele drzwi aluminiowych znajdziemy w czterech seriach definiujących poszczególny styl.

Oferowane przez DRUTEX drzwi można wyposażyć w szereg unikalnych rozwiązań, takich jak:

  • zasuwnice z funkcją dzień/noc, która umożliwia bezkluczykowe otwieranie drzwi, jest to opcja szczególnie polecana dla drzwi wyposażonych w pochwyt,
  • kontrola dostępu z czytnikiem linii papilarnych lub z klawiaturą, zgodnie z ideą Smart Home,
  • doświetla boczne i górne,
  • blisko 20 modeli szyb zapewniających unikalne właściwości użytkowe, takie jak np. sound reduction (zwiększające izolacje akustyczną),
  • ukryte zawiasy,
  • szereg pochwytów i klamek drzwiowych podkreślających indywidualny styl kilenta.


Źródło i zdjęcia: DRUTEX

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT