Nowości firmy DRUTEX na targach Fensterbau Frontale

DRUTEX ponownie zagości w Niemczech, tym razem w dniach od 19 do 22 marca, prezentując na targach Fensterbau Frontale w Norymberdze swoje innowacyjne rozwiązania z zakresu stolarki z PVC, aluminium i drewna.

Nowości firmy  DRUTEX na targach Fensterbau Frontale

Targi Fensterbau Frontale, największe w Europie wydarzenie branżowe skupiające się na stolarce okiennej i drzwiowej, ostatni raz odbyły się w 2022 roku – nietypowo w lipcu, przyciągając ponad 28,5 tysiąca odwiedzających oraz 708 wystawców z 33 różnych krajów.

W bieżącym roku, organizatorzy powrócili do tradycyjnego terminu marcowego, co z dużym prawdopodobieństwem przyczyni się do zwiększenia liczby uczestników.

Udział w targach Fensterbau Fronatle jest dla nas jedną z najważniejszych pozycji w tegorocznym kalendarzu eventów wystawienniczych. Eksportujemy ponad 80% swojej produkcji, a rynek niemiecki jest naszym największym zagranicznym odbiorcą. Poza uczestnictwem w targach wyposażamy naszą globalną sieć sprzedaży w nowoczesne showroomy, tak aby każdy klient mógł wybrać stolarkę idealnie dopasowaną do swoich indywidualnych preferencji – mówi Paweł Jereczek dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.

DRUTEX, czołowy europejski producent okien i drzwi, na swoim stoisku o powierzchni 240 m2 zaprezentuje bogatą ofertę produktów wykonanych z PVC, aluminium i drewna. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć również rolety, żaluzje fasadowe i pergole.

W trakcie targów, po raz pierwszy publicznie zostaną przedstawione innowacyjne, wielkogabarytowe drzwi Pivot oraz zaawansowany system tarasowy z ukrytym mechanizmem.

Więcej szczegółów na temat tych nowości zostanie ujawnionych 19 marca, w dzień ich oficjalnej premiery.

Nie zatrzymując się po sukcesie na targach Fensterbau Frontale, DRUTEX już przygotowuje grunt pod kolejne wydarzenie – targi Nordbygg w Sztokholmie, które zaplanowano na 23-26 kwietnia tego roku.


Źródło i zdjęcia: DRUTEX

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT