Diamenty Forbesa i tytuł Najlepszego Pracodawcy dla DRUTEX

Magazyn Forbes opublikował zestawienie najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw, wśród których znalazła się firma DRUTEX SA. To kolejny "Diament Forbesa" w kolekcji tej firmy, będącej jednym z liderów europejskiego rynku stolarki okienno-drzwiowej. W tym roku DRUTEX po raz trzeci z rzędu zdobył również tytuł "Najlepszego Pracodawcy" w branży budowlanej.

Diamenty Forbesa i tytuł Najlepszego Pracodawcy dla DRUTEX

Już po raz szesnasty, we współpracy z redakcją magazynu „Forbes”, analitycy z firmy Dun & Bradstreet Poland opracowali zestawienie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Wśród wyróżnionych firm ponownie znalazł się DRUTEX SA.

O pozycji w rankingu decydowała dynamika przychodów i zysku netto.

DRUTEX znalazł się w kategorii przedsiębiorstw osiągających obroty przekraczające 200 milionów złotych rocznie.

W hotelu Radisson Blu w Sopocie odbyło się uroczyste spotkanie laureatów rankingu Diamenty Miesięcznika Forbes z województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. W regionie DRUTEX jest liderem w branży stolarki okienno-drzwiowej.

DRUTEX to obecnie marka o globalnym zasięgu, a jej produkty trafiają do ponad 40 krajów, w tym do tak odległych jak USA, Meksyk, Chile czy Australia. Codziennie hale opuszcza do pięciu tysięcy okien, każde wykonane na indywidualne zamówienie.

Po całej Europie rozwozi je flota ponad 650 nowoczesnych pojazdów. Dzięki temu, a także nowoczesnemu zapleczu technologicznemu i niezależności produkcyjnej, DRUTEX oferuje najkrótszy czas realizacji zamówień - zaledwie 7 dni na terenie całej Europy.

Spółka DRUTEX co roku inwestuje setki milionów złotych w rozwój, a tylko w 2023 roku było to 200 milionów złotych. Jej park maszynowy należy do ścisłej czołówki światowej w branży. Firma dysponuje również własnymi laboratoriami badawczymi, które gwarantują najwyższą jakość produktów.

Sieć sprzedaży DRUTEX SA obejmuje kilka tysięcy partnerów handlowych na całym świecie.

W ramach strategii rozwoju oraz aby bezpośrednio docierać do klientów globalnie, spółka inwestuje intensywnie w branding i nowoczesne showroomy.

Te showroomy, zlokalizowane w Polsce, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Francji oraz Stanach Zjednoczonych, zostały zaprojektowane z myślą o eleganckiej i funkcjonalnej prezentacji produktów DRUTEX. Obecnie istnieje już ponad 100 takich showroomów.

- Diamenty Forbesa potwierdzają naszą pozycję rynkową i siłę firmy jako stabilnego i odpowiedzialnego przedsiębiorstwa. Rozbudowujemy sieć sprzedaży i zwiększamy moce produkcyjne, bo tego oczekuje od nas rynek. DRUTEX od zawsze inwestuje w nowoczesność i zaawansowane rozwiązania technologiczne. Budujemy prestiż i rozpoznawalność marki na całym  świecie. Ta strategia procentuje - mówi Leszek Gierszewski, założyciel i prezes firmy DRUTEX SA.

- DRUTEX to przede wszystkim solidne fundamenty, a nie maszty. Firma od początku budowana jest tak, by była przygotowana także na trudniejsze czasy. Zatrudniamy blisko cztery tysiące pracowników i jesteśmy odpowiedzialni za nich i ich rodziny – zaznacza prezes.

Diament Forbesa, to niejedyne wyróżnienie dla bytowskiej spółki przyznawane przez ten prestiżowy magazyn.

DRUTEX trzy razy z rzędu, także w tym roku, zdobył tytuł Najlepszego Pracodawcy w Polsce w kategorii „Budownictwo”.


Źródło i zdjęcia: DRUTEX

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT