Autorski system żaluzji fasadowych w ofercie Drutex

Drutex poinformował o wprowadzeniu do oferty własnego systemu żaluzji fasadowych. Nowy produkt doskonale uzupełnia produkowane od wielu lat przesłony w postaci rolet aluminiowych oraz z PCV.

Autorski system żaluzji fasadowych w ofercie Drutex

Zalety żaluzji fasadowych

Żaluzje fasadowe są idealnym rozwiązaniem chroniącym wnętrza pomieszczeń przed zbyt dużym nasłonecznieniem.

Dzięki ich zamontowaniu, zarówno w budynkach mieszkalnych jak i usługowych, takich jak: biura, hotele, obiekty użyteczności publicznej, można nie tylko zapewnić większą prywatność, ale również znacząco zmniejszyć wydatki na energię elektryczną zużywaną przez systemy klimatyzacyjne.

Wprowadzone przez nas do sprzedaży przesłony stanowią nie tylko odpowiedź na oczekiwania klientów, ale także uzupełniają ofertę dużych przeszkleń fasadowych sprzedawanych przez Drutex zarówno w kraju, jak i zagranicą. Prace nad naszym autorskim systemem żaluzji fasadowych były prowadzone przez nasz dział B+R. Pierwsze odpowiedzi z rynku są niezwykle budujące i potwierdzają, że dzięki inwestycjom w nowoczesną technologię i zaplecze maszynowe uzyskaliśmy produkt spełniający najwyższe jakościowe standardy – powiedział Marcin Kloska, dyrektor ds. handlowych Drutex SA.

Zdalne zamykanie żaluzji fasadowej przez smartfona fot. Drutex

Żaluzje fasadowe Drutex są spójne ze współczesnymi trendami architektonicznymi preferującymi duże przeszklenia, w których zastosowanie innych niż fasadowe typów przesłon jest niemożliwe lub utrudnione.

Co istotne, produkt można stosować zarówno w nowo budowanych, jak i istniejących budynkach.

Jego atutem jest również możliwość sprzężenia z inteligentnymi systemami zarządzania, pozwalającymi na sterowanie za pomocą tabletu lub smartfona.

Poszerzenie oferty produktowej Drutex wynika z ogromnych inwestycji poczynionych przez spółkę w ostatnich latach.

Tylko w ubiegłym roku firma oddała do użytku najnowocześniejszą malarnię w Polsce, a także rozpoczęła budowę nowego biurowca i magazynu wysokiego składowania.

Ponadto, do ponad 400 pojazdów, powiększyła własną flotę transportową.

W planach na 2021 r. jest m. in. budowa największej z dotychczasowych hal produkcyjnych o powierzchni 7,5 hektara.

Bytowski producent stolarki budowlanej już dziś zapowiada kolejne premiery produktów, które trafią na rynek jeszcze przed wakacjami.

źródło i zdjęcia: Drutex

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE