Kamila Newlin-Łukowicz z tytułem "Kobiety Biznesu Roku 2021"

Kamila Newlin-Łukowicz - wiceprezeska firmy Drutex - zwyciężyła w plebiscycie "Kobieta Biznesu Roku 2021" w kategorii firmy z przychodami powyżej 50 mln zł. Jej osiągnięcia zawodowe oraz podeście do rozwijania przedsiębiorstwa i prowadzenia biznesu zostały docenione przez ponad 15 tysięcy czytelników Pulsu Biznesu oraz portalu bankier.pl

Kamila Newlin-Łukowicz z tytułem "Kobiety Biznesu Roku 2021"

Kamila Newlin-Łukowicz wyróżniona tytułem "Kobiety Biznesu Roku 2021"

Kamila Newlin-Łukowicz, jako wiceprezeska, wniosła do Drutexu nowe spojrzenie i otwarcie na świat. Firma ma zasięg globalny, a eksport dynamicznie rośnie, obecnie to już niemal 80 procent produkcji. Ostatnie trzy lata były najlepsze w historii firmy i przyniosły rekordowe wyniki. Mimo, że Kamila Newlin-Łukowicz decyzje biznesowe podejmuje szybko, są one zawsze trafne i mocno napędzają rozwój firmy Drutex, która jest jednym z liderów branży stolarki okienno-drzwiowej w Europie.

Nie organizuję zbędnych nasiadówek, spotkań czy narad tak niezwykle popularnych w korporacjach. To do niczego nie jest potrzebne, strata czasu. Gdy w firmie wszyscy mają świadomość, w jakim miejscu się znajdują i jakie mamy cele- rozumiemy się bez słów. Często więc na korytarzach czy klatkach schodowych podejmuję decyzje w locie - czy to dotyczące zakupu ciężarówek czy budowy dwupoziomowej hali. I wszystko sprawnie działa - przekonuje Kamila Newlin-Łukowicz.

W Drutexie bardzo cenione jest też podejście do pracownika. Dzięki swojej charyzmie i nowoczesnemu spojrzeniu na zarządzanie zasobami ludzkimi tworzy miejsce, w którym ludzie chcą i lubią pracować.

W firmie mam raczej kolegów niż relacje szef - podwładny. Nie ma sensu tworzyć takich barier, wówczas ludzie nie dają z siebie tyle, ile mogliby. Staram się, by moje stosunki z całą kadrą Druteksu były partnerskie. To procentuje - zapewnia Kamila Newlin-Łukowicz.

źródło i zdjęcie: Drutex S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT