Otwarcie kolejnego salonu Drutex w Solingen w Niemczech

Pod koniec sierpnia 2019 roku firma Fensterwelten otworzy trzecie biuro sprzedaży w Nadrenii Północnej - Westfalii. To potwierdzenie rozwoju opartego wyłącznie na współpracy z firmą Drutex.

Otwarcie kolejnego salonu Drutex w Solingen w Niemczech

- W nowym salonie na powierzchni 80 m2 prezentowane i sprzedawane będą produkty z bogatej oferty okien, drzwi i rolet. Produkty Drutex charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością, wyjątkową estetyką, a także komfortową obsługą, osiągając przy tym świetne parametry w zakresie energooszczędności. Jednocześnie współpraca z tym producentem od samego początku odbywa się na zasadach partnerstwa, co jest podstawowym gwarantem jej skuteczności.

- Dodatkowym atutem naszych relacji jest promocja naszych salonów na stronie internetowej Drutex, a także otrzymywanie bezpośrednich kontaktów od zainteresowanych klientów hurtowych i detalicznych z obszaru naszego działania - powiedział Mirosław Pobłocki, właściciel firmy Fensterwelten.

Marcin Kloska, dyrektor handlowy w Drutex mówi: Cieszę się z doskonałych efektów współpracy z firmą Fensterwelten. Bardzo ważne jest dla nas, aby przy sieci liczącej dziś 4500 partnerów handlowych, dbać o rozwój każdego z nich. Firma Fensterwelten podczas wieloletniej współpracy dała się poznać jako lojalny, rzetelny i perfekcyjny w obsłudze klienta partner, stwarzając doskonałe perspektywy na przyszłość.

W nowo otwartym salonie sprzedaży klienci poznają szeroką gamę systemów okiennych i drzwiowych wykonanych z PVC, aluminium, drewna oraz w połączeniu drewna z aluminium. Przestronna powierzchnia ekspozycyjna pozwoli na prezentację wszystkich produktów. Oprócz licznych modeli drzwi wejściowych - w tym najnowszego systemu aluminiowego z indywidualnie zaprojektowaną grafiką – można też zobaczyć najnowocześniejsze drzwi tarasowe i balkonowe.

Ponadto zobaczyć można modele rolet wewnętrznych i adaptacyjnych. Odwiedzający otrzymają także fachowe doradztwo, które uwzględni wszystkie potrzeby klienta.

Źródło i zdjęcie: Drutex

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE