Leszek Gierszewski nagrodzony medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Leszek Gierszewski, prezes zarządu DRUTEX S.A. został uhonorowany medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Odznaczenie za zasługi dla rozwoju polskiej gospodarki zostało wręczone przez minister Jadwigę Emilewicz w imieniu Mateusza Morawieckiego, prezesa Rady Ministrów. Uroczystość miała miejsce 8 maja 2019 r. w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Leszek Gierszewski nagrodzony medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości

- Jestem zaszczycony przyznanym odznaczeniem. To przemiłe uczucie trzymać w ręku takie wyróżnienie. Nagrodę traktuję jako uhonorowanie całej firmy. Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom DRUTEXU, którzy przez ostatnie 30 lat wraz ze mną pracowali nad naszym wspólnym sukcesem. To dzięki ich wyjątkowemu zaangażowaniu w realizowane projekty i ciężkiej pracy dzisiaj wspólnie cieszymy się tym medalem – powiedział Leszek Gierszewski, prezes DRUTEX S.A.

Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości to polskie odznaczenie okolicznościowe upamiętniające 100-lecie Odzyskania Niepodległości oraz na pamiątkę odrodzenia państwa polskiego. Medal został ustanowiony uchwałą Rady Ministrów z dnia 8 maja 2018 r., jest nadawany przez prezesa Rady Ministrów.

DRUTEX, to wiodący producent okien, drzwi i rolet w Europie. Firma, w ciągu około 30 lat stała się marką rozpoznawalną nie tylko w Polsce, ale niemal na całym świecie. Jej dynamiczny rozwój stał się możliwy dzięki stabilnym fundamentom opartym w 100% na polskim kapitale. Strategię zorientowaną na najwyższej jakości produktów, najnowocześniejszej technologii oraz proinwestycyjnej polityce, od samego początku wcielał w życie twórca tego okiennego giganta - Leszek Gierszewski.

Dzisiejsza pozycja DRUTEXU nie byłaby możliwa, gdyby nie zadowolenie i uznanie klientów, których firma liczy już kilka milionów i z każdym rokiem ta liczba bardzo szybko rośnie. DRUTEX jest dziś postrzegany jako jeden z najlepszych ambasadorów polskiego przemysłu na świecie.

Źródło i zdjęcie: Drutex

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE