Drutex został nagrodzony Złotą Budowlaną Marką Roku

Drutex po raz kolejny został nagrodzony tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii "okna elewacyjne". Tytuł przyznawany jest na podstawie ogólnopolskich ankiet przeprowadzanych wśród firm budowlanych i jest potwierdzeniem zaufania, jakim klienci darzą bytowską spółkę.

Drutex został nagrodzony Złotą Budowlaną Marką Roku

Drutex nagrodzony Złotą Budowlaną Marką Roku 2021

Wyróżnienie przyznane Drutex potwierdza nie tylko oferowanie produktów najwyższej jakości, ale także renomy i popularności, jaką rozwiązania tej firmy cieszą się wśród fachowców. Ranking Budowlana Marka Roku ma więc niezwykle unikalny i niezależny charakter i od lat jest uważany za najbardziej miarodajny w Polsce.

Cieszymy się z tej, otrzymanej po raz kolejny nagrody, zwłaszcza, że jest ona tak naprawdę przyznana przez ogromną rzeszę fachowców działających w branży budowlanej. To potwierdzenie, że inwestycje w najnowocześniejsze technologie i najwyższą jakość przynoszą oczekiwane rezultaty, a przede wszystkim zadowolenie i zaufanie klientów na całym świecie. To zawsze było dla nas priorytetem i to determinuje kolejne realizowane przez nas ogromne projekty inwestycyjnemówi Leszek Gierszewski, prezes i założyciel Drutex S.A.

Bytowska spółka, po oddaniu w ub. roku najnowocześniejszej w Polsce malarni do stolarki aluminiowej, rozpoczęła także budowę imponującego budynku biurowego oraz magazynu wysokiego składowania. Oddanie do użytku obu inwestycji zaplanowano jeszcze na 2021, a już w tym roku ma ruszyć ponadto budowa największej hali produkcyjnej firmy o powierzchni ponad 7,5 ha.

Poza tym Drutex nieustannie inwestuje w innowacyjny park maszynowy oraz własną flotę transportową, składającą się już z ponad 400 pojazdów. Rok 2020, pomimo pandemii okazał się dla potentata z Bytowa rekordowy. Spółka – poza wspomnianymi inwestycjami - po raz pierwszy w swojej historii przekroczyła 1 mld zł przychodu ze sprzedaży, zatrudniając w tym czasie dodatkowych 550 osób.

 

Ranking Budowlanej Marki Roku jest prowadzony przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku już po raz siedemnasty. W tym roku w badaniu wzięło udział około 2,6 tys. polskich firm. Wręczenie nagród odbyło się 10 czerwca br. w Hotelu Windsor w Jachrance.

źródło i zdjęcie: DRUTEX S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE