DRUTEX “Budowlaną Firmą Roku”

W trakcie uroczystej Gali Builder Awards firma DRUTEX została wyróżniona kolejnymi znaczącymi laurami. Prezes firmy, Leszek Gierszewski, oraz wiceprezes, Kamila Gierszewska, zostali uhonorowani tytułem „Osobowości Branży”, natomiast DRUTEX uzyskał miano „Budowlanej Firmy Roku”.

DRUTEX “Budowlaną Firmą Roku”

Wyróżnienie „Osobowość Branży” jest prestiżowym uznaniem w sektorze architektury i budownictwa, przyznawanym liderom polskiego rynku za ich wkład osobisty i menedżerski w rozwój firmy. Obejmuje to efektywne zarządzanie, realizację innowacyjnej strategii biznesowej oraz promowanie zasad zrównoważonego rozwoju.

W roku 2023, to zaszczytne wyróżnienie ponownie przypadło Leszkowi Gierszewskiemu i Kamilii Gierszewskiej.

Z kolei tytuł „Budowlana Firma Roku” potwierdza wiodącą pozycję DRUTEX S.A., europejskiego lidera w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej, w branży budowlanej. Uznanie to świadczy o stabilności, sile rynkowej oraz sukcesach firmy osiągniętych w 2023 roku, podkreślając jej wyjątkowość na tle konkurencji.

Leszek Gierszewski, założyciel i długoletni prezes DRUTEX, jest uznawany za architekta sukcesu firmy.

Prowadząc działalność niezgodnie z konwencjonalnymi metodami, lecz kierując się własną wizją i innowacyjnością, nie tylko osiągnął znaczące sukcesy, ale również zdobył liczne nagrody, w tym Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości przyznany przez Premiera RP.

Ponadto jest Honorowym Obywatelem Miasta Bytowa, co stanowi dowód uznania zarówno w sferze biznesowej, jak i społecznej.

- DRUTEX to już prawie cztery dekady doświadczenia. Przez wszystkie te lata starałem się budować firmę stabilną, bezpieczną, o silnych fundamentach. DRUTEX jest lojalnym partnerem w biznesie dla naszych dostawców i klientów od zawsze, a przyznane wyróżnienie potwierdza, że tak postrzegają nas profesjonaliści branżowi i klienci. To z kolei motywacja do dalszego odpowiedzialnego inwestowania w firmę, technologię i nowoczesne produkty - mówi prezes Leszek Gierszewski.

Kamila Gierszewska jest doktorem ekonomii (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), włada biegle czterema językami obcymi. Od ponad 18 lat związana z firmą DRUTEX. Perfekcyjnie łączy pracę z obowiązkami mamy dwóch córek.

Decyzje biznesowe podejmuje szybko i odważnie. Zawsze są jednak trafne i mocno napędzają rozwój firmy.

- Wchodzimy na kolejne rynki, umacniamy swój udział w kraju i za granicą, zdobywamy nowych Klientów na całym świecie. DRUTEX jest rozpoznawalną marką o zasięgu globalnym i jednym z najważniejszych graczy na europejskim rynku stolarki okienno-drzwiowej. Inwestujemy co roku setki milionów złotych, by sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku. Nie tylko analizujemy potrzeby rynku i staramy się na nie odpowiadać, ale staramy się też wyznaczać trendy w branży stolarki. To nasza dewiza - mówi Kamila Gierszewska.

Wyróżnienia zostały wręczone podczas uroczystej Gali Builder Awards, która miała miejsce 8 lutego 2024 roku w Warszawie, w przestrzeniach Centrum Olimpijskiego Polskiego Komitetu Olimpijskiego.


Źródło i zdjęcia: DRUTEX

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT