PRODUCENCI
METAL-FACH Jacek Kucharewicz
ul.Sikorskiego 66, 16-100  Sokółka
tel. 85 711 94 54, 85 711 94 54 w. 28 (sprzedaż krajowa)

METAL-FACH Technika Grzewcza jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, produkującą kotły centralnego ogrzewania na paliwa stałe od ponad 28 lat. Siedziba firmy znajduje się w północno-wschodniej części kraju w województwie podlaskim w miejscowości Sokółka.

Głównymi naszymi wyrobami są w pełni zautomatyzowane kotły spalające paliwa takie jak drewno, węgiel, pellet i ekogroszek. Wszystkie nasze kotły posiadają deklarację zgodności oraz dodatkowe certyfikaty.W ofercie posiadamy kotły, które spełniają restrykcyjne wymogi środowiskowe, a przede wszystkim uzyskały 5 KLASĘ wg normy PN-EN 303-5 2012 czy też certyfikat ECO DESIGN. Dzięki temu zaliczają się do urządzeń, na które przysługują dofinansowania.

W ofercie posiadamy również kotły c.o. z ręcznym załadunkiem paliwa, spalające paliwa typu drewno oraz węgiel.

Wyzwania, które stawiają nam Klienci z rynku macierzystego jak i rynków zagranicznych motywują nas do dalszej pracy nad naszymi urządzeniami oraz wprowadzaniem nowych, które posłużą użytkownikom na długie lata.

W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc swoją wiedzą, doświadczeniem i pomocą przy wyborze właściwych produktów. Zapraszamy!

 

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT