Czyste Powietrze w 2023 – DOFINANSOWANIE MF

Zmiany w programie Czyste Powietrze wprowadzają znaczącą poprawę w procedurze starania się o dofinansowanie. Do dyspozycji jest szereg usprawnień, które mają na celu ułatwienie otrzymania dotacji przy wymianie urządzenia grzewczego. Nowością jest wyodrębnienie dwóch grup dofinansowań dla kotłów na paliwa stałe – „grupa podstawowa” oraz „grupa podwyższona”.

Czyste Powietrze w 2023 – DOFINANSOWANIE MF

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty dofinansowania w ramach programu „Czyste Powietrze”, to zdecydowanie zaleca się wybranie urządzeń z „grupy podwyższonej”, w której emisyjność nie przekracza poziomu 20mg/m3. W ten sposób otrzymasz możliwość otrzymania wyższej dotacji oraz czystsze powietrze we własnej okolicy.

Dofinansowanie MF

Jeśli jeszcze się wahasz, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Firma METAL-FACH Technika Grzewcza wprowadziła „Dofinansowanie MF”, dzięki któremu wszystkie kotły na pellet i zgazowujące drewno objęte są specjalnym dofinansowaniem producenta i są tańsze o średnią wartość podatku VAT.

Dzięki promocji „Dofinansowanie MF” oraz programowi „Czyste Powietrze” możesz nabyć nowoczesne urządzenie grzewcze spełniające normy środowiskowe w cenie kilkuset złotych!

Jeśli chcesz, aby Twoje środowisko było czystsze, a jednocześnie obniżyć koszty ogrzewania swojego domu, to jest to idealna okazja! Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i wymień swój  stary piec na nowoczesne źródło ciepła już dziś!


źródło i zdjęcia: Metal-Fach

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT