PRODUCENCI
OEM ENERGY Sp. z o.o.
ul.Składowa  17, 41-500  Chorzów
tel. +48 501 510 511

OEM Energy jest generalnym dystrybutorem systemów energii odnawialnej dla firm instalatorskich i hurtowni. Prowadząc odpowiedzialny biznes doceniany przez klientów nieprzerwanie od 2012 r dostarcza produkty i usługi związane z OZE.

 

W ofercie OEM Energy znajdują się systemy i akcesoria fotowoltaiczne, systemy zarządzania i magazynowania energii, rozwiązania pod elektrownie i farmy PV (koncepcja EPV, konfiguracja i projektowanie oraz dostawa urządzeń i montaż), systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji), systemy pomp ciepła, zbiorniki c.w.u. i bufory c.o., zbiorniki dedykowane do pomp ciepła, systemy solarne (kolektory słoneczne) oraz systemy myjące PV.

Oferta OEM Energy dotycząca pomp ciepła obejmuje zarówno nisko – jaki i wysokotemperaturowe pompy ciepła powietrze-woda, pompy basenowe, gruntowe jak i wieże hydrauliczne. Wśród marek oferowanych przez OEM Energy znajdują się takie marki jak NIBE, Stiebel Eltron, Neoheat, Galmet.

Zakupy asortymentu oferowanego przez OEM Energy ułatwia nowoczesna i intuicyjna platforma sprzedażowa B2B (https://b2b.oemenergy.pl)

W ramach Akademii OEM Edukator prowadzone są szkolenia z zakresu pomp ciepła, a także pozostałych grup produktowych oferowanych przez OEM Energy czyli rekuperacji, fotowoltaiki, magazynów energii oraz zbiorników i buforów.

 

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT