Rekuperatory Oxygen - inteligentna wentylacja, która dba o Twój komfort i środowisko!

Każdy, kto buduje dom lub rozważa jego budowę, powinien zwrócić uwagę na nową markę rekuperatorów - Oxygen, wprowadzoną na polski rynek przez generalnego dystrybutora systemów energii odnawialnej, OEM ENERGY.

Rekuperatory Oxygen - inteligentna wentylacja, która dba o Twój komfort i środowisko!

Rekuperatory Oxygen przełamują stereotypy dzięki swoim kolorowym, inteligentnym, wydajnym, łatwym w użyciu i kompaktowym jednostkom wentylacyjnym.

Hasło marki, „Just like breathing”, podkreśla łatwość instalacji i obsługi tych urządzeń.

Dodatkowym atutem jest rewolucyjna cena, która sprawia, że marka Oxygen ma szansę szybko stać się jedną z najpopularniejszych na polskim rynku rekuperatorów.

Oferta obejmuje zarówno standardowe jednostki (w kolorze piasku), jak i entalpiczne - z odzyskiem wilgoci (w kolorze morskim).

Co więcej, za każdy zakupiony rekuperator producent posadzi drzewo w Lesie Oxygen, wspierając tym samym ochronę środowiska.

Ważne cechy rekuperatorów Oxygen:

 • Wysoka jakość w dobrej cenie
 • Zabezpieczenie przed zamarzaniem – inteligentne algorytmy automatyki rekuperatora Oxygen gwarantują nieprzerwaną pracę i wysoką efektywność odzysku energii, zapobiegając zamarzaniu wymiennika.
 • Niskie koszty eksploatacyjne – wbudowane czujniki temperatury i wilgotności pozwalają ograniczyć zużycie energii elektrycznej do minimum podczas wentylacji obiektu.
 • Wysoka efektywność energetyczna – urządzenia Oxygen wyposażone w zaawansowane płytowe krzyżowo-przeciwprądowe wymienniki ciepła spełniają wymagania najwyższej klasy energetycznej A+ i oszczędzają nawet do 93% energii.
 • Funkcje poprawiające komfort – dwa dodatkowe tryby – łazienkowy i kuchenny – pomagają skutecznie usunąć parę i niepożądane zapachy, dostępne za pomocą dodatkowych akcesoriów.
 • Prosty i intuicyjny panel sterowania – urządzeniami Oxygen można sterować za pomocą panelu LCD lub aplikacji na smartfonie.
 • Łatwa konserwacja – prosta wymiana filtrów dzięki otwieranym pokrywom w obudowie, wykonanej z trwałego i szczelnego EPP.
 • Harmonogram tygodniowy – możliwość dostosowania programu pracy urządzenia do stylu życia użytkownika.
 • Plug & Play – w zestawie znajduje się zintegrowana adaptacyjna elektryczna nagrzewnica wstępna, automatyka sterująca i inne niezbędne komponenty, co minimalizuje czas montażu i zmniejsza przestrzeń wymaganą do zainstalowania modułu odzysku ciepła.
 • Niska waga – obudowa rekuperatorów Oxygen wykonana jest z lekkiego tworzywa EPP, które cechuje się doskonałą izolacją termiczną i akustyczną.
 • Krótki czas montażu – dzięki wysokiej kompatybilności urządzenia, czas montażu został skrócony do minimum.

Źródło i zdjęcia: OEM Energy

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT