PRODUCENCI
Izodom 2000 Polska
ul.Ceramiczna 2A, 98-220  Zduńska Wola
tel. 43 823 23 68

Chcesz zbudować trwały dom, ale jednocześnie zależy Ci na czasie? Czy wiesz, że dzięki zastosowaniu technologii IZODOM2000 czterech robotników może wybudować ściany jednej kondygnacji domu o powierzchni 180 m2 już w ciągu 5 dni roboczych? Wiemy, że czas to pieniądz, ale nie zapominamy o jakości. Technologia IZODOM2000 jest najszybszą, a jednocześnie najtrwalszą spośród technologii energooszczędnych. Gwarantujemy wytrzymałość na lata oraz skrócenie czasu trwania budowy. 

Zalety techonlogii IZODOM2000 z bloczków styropianowych

 

Z ekologią nam po drodze

Właśnie, dlatego uważamy, że jedną z głównych zaletą naszej technologii jest energooszczędność. Budując tradycyjnymi metodami zużywa się bardzo dużą ilość desek i drewnianych kołków wykorzystywanych do skonstruowania szalunków i podpór. Nasz system pozwala znacznie zmniejszyć lub nawet wyeliminować konieczność stosowania drewna na placu budowy! Budujemy więc niezwykłe trwałe domy jednocześnie nie obciążamy środowiska naturalnego.

Jesteś Deweloperem? - buduj ekologiczne osiedla przyszłości z IZODOM 2000 Polska

Dla przedsiębiorstw budowlanych i deweloperów wykonujących budynki mieszkalne, którzy chcą włączyć do swojej oferty trwałe, tanie w utrzymaniu budynki pasywne i energooszczędne, firma Izodom 2000 Polska oferuje kompletną technologię budowlaną.

Uzyskaj przewagę nad konkurencją i postaw na sprawdzone, innowacyjne rozwiązania. Najbardziej energooszczędny wielopiętrowy budynek mieszkalny w krajach bałtyckich został wybudowany właśnie w technologii IZODOM2000. Potwierdzone roczne zużycie to zaledwie 12 kw/m2 na rok – to zaledwie 5,2 zł/m2 za rok. Zaoferuj to swoim klientom i szybko sprzedaj mieszkania. Wspólnie możemy tworzyć trwałe, piękne, zdrowe i bezpieczne domy o najniższych kosztach utrzymania.

  • Skorzystaj z naszej wiedzy i wsparcia.
  • Jakość gwarantowana międzynarodowymi certyfikatami i wyróżnieniami  – ETA, Passive House Institute, TUV – ISO, Ambasador budownictwa pasywnego, Wyróżnienie Komisji Europejskiej, GreenEvo i wiele wiele innych
  • Wybuduj osiedle przyszłości  w innowacyjnej  technologii IZODOM2000
  • Uzyskaj przyspieszony zwrot z inwestycji
  • Wyróżnij się na rynku

Izodom 2000 Polska oferuje kompletną technologię budowlaną

Rozwiązanie IZODOM2000 pozwala na szybkie budowanie wysokiej jakości trwałych budynków oszczędzających energię, bez konieczności wynajmowania kosztownego sprzętu budowlanego lub zatrudniania dodatkowych specjalistów.

Technologia IZODOM2000 udowadnia, że budowa nie musi być długotrwała, skomplikowana ani droga, a koszty ogrzewania i klimatyzacji budynku mieszkalnego nie zawsze są wysokie. Daje lokalnym firmom budowlanym możliwość wznoszenia budynków jednorodzinnych i wielopiętrowych, w których wydatki na ogrzewanie i klimatyzację mogą być nawet dziesięciokrotnie niższe niż w rozwiązaniach tradycyjnych.

Duże i lekkie elementy pozwalają na prowadzenie prac budowlanych nawet pięć razy szybciej niż przy użyciu tradycyjnej technologii, a do rozpoczęcia budowy wystarczą szkolenia oferowane przez firmę IZODOM. Firma prowadzi bezpłatne konsultacje i przygotowuje wyceny projektów budowlanych - nie narzuca budowy według swoich projektów, lecz dostosowuje technologię do lokalnej architektury i warunków klimatycznych. Dla odpowiednio dużych projektów jest w stanie uruchomić lokalną wytwórnię produktów.

System Izodom to ponad 200 elementów, które można ze sobą łączyć jak klocki, by uzyskać określoną wielkość i kształt domu. Na system składają się: płyta fundamentowa ściany, strop i dach. Wszystkie elementy czyli ściany, płyta fundamentowa oraz płyta dachowa budynku wybudowanego w technologii Izodom, łączą się ze sobą, tworząc ciągłą, idealnie dopasowaną warstwę termoizolacji. Pozwala to uniknąć mostków termicznych - miejsc, którymi chłód i wilgoć mogłyby dostać się do wnętrza domu. Ciepło zamknięte jest w środku budynku.

Zalety rozwiązania technologii IZODOM2000:

  • Domy w technologii IZODOM2000 są dziesięciokrotnie tańsze w ogrzewaniu i klimatyzacji, zimą jest w nich ciepło, a latem przyjemnie chłodno
  • Trwałość budynków szacowana jest na ponad 100 lat
  • Domy nadają się do wznoszenia w strefach sejsmicznych, do 6 stopni w skali Richtera
  • Izodom 2000 Polska pozwala lokalnym firmom budować nawet pięć razy szybciej, bez dodatkowych inwestycji w sprzęt czy nowych specjalistów
ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT