Trwały i ekologiczny dom w technologii IZODOM2000 za rozsądne pieniądze

Masz już działkę i myślisz o budowie domu? Wybierz jakość znaną w całej Europie. Zapewnij sobie bezpieczny i trwały budynek, oparty na solidnej betonowej konstrukcji, który zachowuje swoje parametry oraz jakość przez długie lata. Domy w technologii IZODOM2000 są trwalsze niż domy budowane tradycyjnie. Wyróżnia nas jakość.

Trwały i ekologiczny dom w technologii IZODOM2000 za rozsądne pieniądze

Masz projekt domu? Wybuduj go w technologii IZODOM2000

Wszystkie elementy budynku masz w komplecie:  dach, ściany wewnętrzne i zewnętrzne, płyta fundamentowa + strop.
To wyjątkowo proste! Wystarczy ułożyć elementy w warstwach, jedne na drugich, aż do wysokości kondygnacji. Przekonaj się, że bardziej trwałej i energooszczędnej konstrukcji nie da się stworzyć szybciej i prościej.

Kompletny, ekologiczny i energooszczędny system budowy w technologii IZODOM2000

Czas to pieniądz - IZODOM2000

Chcesz zbudować trwały dom, ale jednocześnie zależy Ci na czasie? Czy wiesz, że dzięki zastosowaniu technologii IZODOM2000 czterech robotników może wybudować ściany jednej kondygnacji domu o powierzchni 180 m2 już w ciągu 5 dni roboczych?

Wiemy, że czas to pieniądz, ale nie zapominamy o jakości. Technologia IZODOM2000 jest najszybszą, a jednocześnie najtrwalszą spośród technologii energooszczędnych. Gwarantujemy wytrzymałość na lata oraz skrócenie czasu trwania budowy.

Z ekologią nam po drodze - IZODOM2000

Właśnie, dlatego uważamy, że jedną z głównych zaletą naszej technologii jest energooszczędność. Budując tradycyjnymi metodami zużywa się bardzo dużą ilość desek i drewnianych kołków wykorzystywanych do skonstruowania szalunków i podpór.

System budowy z bloczków styropianowych IZODOM2000 pozwala znacznie zmniejszyć lub nawet wyeliminować konieczność stosowania drewna na placu budowy! Budujemy więc niezwykłe trwałe domy jednocześnie nie obciążamy środowiska naturalnego.

źródło i zdjęcia: Izodom 2000 Pokska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE