Dlaczego warto wybrać technologię IZODOM?

IZODOM to kompletna technologia do budowy domów energooszczędnych i pasywnych, która wykorzystuje system IZOClick do łączenia elementów bez zaprawy. Dzięki temu eliminowane są mostki termiczne, a ponadto dom nie wymaga dodatkowego ocieplenia.

Dlaczego warto wybrać technologię IZODOM?

Polska kompletna technologia ma wiele zalet, a do najważniejszych należą:

  • Szybkość budowy - łatwość i szybkość montażu to główna zaleta ICF. Budynki do stanu surowego otwartego powstają w kilka tygodni, a Ty minimalizujesz ryzyko podwyżek cen materiałów, oszczędzając czas i pieniądze.
  • Doskonała termoizolacyjność - wysoka energooszczędność: U = 0,10 — 0,19 W/m2K, brak konieczności docieplenia i solidna betonowa konstrukcja to parametry dostosowane do Twoich potrzeb bez obawy o charakterystykę energetyczną budynku.
  • Oszczędność - brak mostków termicznych i minimalizacja strat ciepła to mniejsze rachunki za ogrzewanie, nawet o 80%.
  • Ekologia - domy przyjazne dla środowiska, niska emisja CO2, mała ilość odpadów i łatwiejszy transport elementów na budowę to mniejszy ślad węglowy dla przyszłych pokoleń.
  • Odporność na ogień - nasze klocki są materiałem samogasnącym trudnopalnym, dzięki czemu czujesz się bezpiecznie w swoim domu.
  • Zdrowy mikroklimat - materiały są w pełni bezpieczne dla zdrowia, spieniony polistyren nie ma wartości odżywczych dla mikroorganizmów i nie ulega procesom gnicia.
  • Optymalna temperatura - w sezonie grzewczym jest wyjątkowo cieplej a latem przyjemnie chłodniej.
  • Technologia odporna na terenach sejsmicznych - nasze elementy i specjalne techniki budowlane pozwalają na wznoszenie domów odpornych na trzęsienia ziemi.

Domy energooszczędne i pasywne wyróżniają się bardzo niskim zużyciem energetycznym. Średni roczny koszt ogrzewania jest do 80% mniejszy niż w technologii tradycyjnej. Budownictwo energooszczędne i pasywne to stale rosnący trend, który za chwile stanie się nie tylko modą ale i koniecznością.


źródło i zdjęcia: Izodom 2000 Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT