Jakie korzyści daje system IZODOM2000?

System IZODOM2000 to ponad 100 elementów, które łącząc się ze sobą, tworzą ciągłą warstwę termoizolacji bez mostków termicznych. Wykorzystując komplet naszych elementów - płytę fundamentową, elementy ściennie, strop i płytę dachową - uzyskujesz energooszczędny budynek. Nie musisz stosować dodatkowych zapraw, klejów i klamer - więc budujesz szybciej, a koszty inwestycji są niższe. Budynki w naszej technologii to też o 80% mniejsze koszty ogrzewania domu.

Jakie korzyści daje system IZODOM2000?

Korzyści z systemu IZODOM2000

  1. IZODOM2000 to sprawdzone rozwiązanie, wysoka jakość użytych materiałów oraz dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów. Jesteśmy z wami już od 30 lat, codziennie wspierając naszych klientów i partnerów w procesie inwestycyjnym.
  2. Technologia została zaprojektowana tak, aby wyprzedzała obowiązujące normy prawne - oferując już dziś zachodnioeuropejskie standardy na rynku polskim.
  3. Szybkość budowy - 4,5 m2 gotowej ściany z betonowaniem i zbrojeniem jest już gotowe w jedną godzinę - to aż kilkakrotnie szybciej niż w technologii tradycyjnej.
  4. Ściany o porównywalnym współczynniku przenikania ciepła wykonane w IZODOM2000 są węższe niż te wykonane w technologii tradycyjnej i zamiast 45 cm mają grubość jedynie 35 cm. Na każdych 30 m2 zyskujesz dodatkowy 1m2 do wykorzystania według Twoich potrzeb.
  5. Jakość potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami i wyróżnieniami - ETA, Passive House Institute, TUV - ISO, Ambasador budownictwa pasywnego, Wyróżnienie Komisji Europejskiej, GreenEvo i wiele wiele innych.
  6. Energooszczędny dom pozwala zmniejszyć emisję CO2 nawet o połowę w porównaniu z technologią tradycyjną.
  7. Elementy styropianowe są duże i lekkie - transportowane z wykorzystaniem całej objętości auta - bez palet i zbędnego streczu, co eliminuje ilość śmieci. Materiał potrzebny na budowę średniej wielkości domu jednorodzinnego może być transportowany jedną ciężarówką, co ogranicza emisje spalin do środowiska.
  8. Styropian jako jedyny materiał izolujący jest w pełni recyklingowalny.
  9. Budynki wybudowane w technologii IZODOM2000 sprawdzają się, zarówno w pustynnym klimacie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, jak i mroźnej Norwegii - tworząc komfortowe warunki do użytkowania. Mamy 20.000 budynków referencyjnych, które to potwierdzają.

Źródło, zdjęcie, film: IZODOM2000

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT