Wodociągi Kieleckie zostały nagrodzone za innowacyjność

Wodociągi Kieleckie zostały nagrodzone za innowacyjność i zdobyły statuetkę Lidera Regionu 2011 r. przyznaną przez redakcję "Echa Dnia". Spółka została wyróżniona za modernizację i rozbudowę oczyszczalni ścieków w Sitkówce wraz z pierwszą w regionie i jedną z kilku w kraju Stacją Termicznej Utylizacji Osadów Ściekowych.

Wodociągi Kieleckie zostały nagrodzone za innowacyjność

Nagrody Lider Regionu 2011 r. kapituła powołana przez redakcję "Echa Dnia" przyznała po raz dwunasty. Wodociągi Kieleckie zostały wyróżnione za modernizację i rozbudowę oczyszczalni ścieków w Sitkówce wraz z budową Stacji Termicznej Utylizacji Osadów Ściekowych (STUOŚ).

Wodociągi Kieleckie zostały nagrodzone za innowacyjność realizując przedsięwzięcie skutecznego zagospodarowanie odpadów ściekowych, który jak dotąd były składowane. Dzięki uruchomieniu STUOŚ niebezpieczne dla środowiska naturalnego i zdrowia ludzi osady są unieszkodliwiane w wysokiej temperaturze, przy wykorzystaniu technologii uznawanej obecnie za najlepszą w Europie i świecie, rekomendowaną przez polski rząd i władze Unii Europejskiej.

Kapituła plebiscytu może w sumie nagradzać firmy w 35 kategoriach, ale nigdy tyle nagród nie było. W roku statuetki Lidera Regionu 2011 zdobyły 24 firmy i instytucje.

"Członkowie kapituły gratulują wszystkim laureatom realizacji ich marzeń, uporu w dążeniu do celu, radości z pracy i zawodowego entuzjazmu, jakim zarażają kolejne pokolenia menadżerów. Jesteśmy pod wrażeniem waszych osiągnięć i planów. Każdego dnia tego trudnego 2011 r. udowadnialiście, że to właśnie Wam należą się te statuetki, a Wasz sukces nie jest przypadkowy" można przeczytać w "Echu Dnia".

źródło i zdjęcie: wod-kiel.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT