Katowickie Wodociągi z tytułem Jakość Roku 2011

Eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. docenili Katowickie Wodociągi S.A. za stosowanie wysokich standardów i przyznali jej nagrodę Jakość Roku 2011. Tym samym spółka znalazła się w gronie 250 przedsiębiorstw, które zostały wyróżnione w największym projakościowym konkursie w Polsce.

Katowickie Wodociągi z tytułem Jakość Roku 2011

Nagroda Jakość Roku 2011 przyznana Katowickim Wodociągom, stanowi potwierdzenie skuteczności wdrażanej przez spółkę polityki lidera jakości. Stanowi ona potwierdzenie właściwie wyznaczonych celów i kierunku ich realizacji.

Katowickie Wodociągi S.A. znalazły się w gronie blisko 250 firm nagrodzonych w VI edycji konkursu Jakość Roku. Jury konkursu doceniło także fakt, że firma jest pozytywnie odbierana przez pracowników i otoczenie społeczne.

Dla Katowickich Wodociągów S.A. nagroda stanowi szczególną wartość z dwóch powodów. Firma pierwszy raz wzięła udział w konkursie od sześciu lat organizowanym przez redakcję "Biznes Raportu" w "Dzienniku Gazeta Prawna' i od razu odniosła sukces.

Wszystkie kryteria wskazane w ocenie przeprowadzonej na potrzeby konkursu wiążą się z wdrażaną strategią lidera jakości.

źródło i zdjęcie: wodociagi.katowice.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT