Kominki i wkłady kominkowe

Firma "Eurostyl-Bis" od początku swojego istnienia rozwija jakość i zakres oferowanych usług. 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu kominków oraz współpraca z najlepszymi europejskimi producentami wkładów kominkowych zaowocowały stworzeniem firmy, na której klienci mogą polegać.

Kominki i wkłady kominkowe

Dla indywidualnych inwestorów jest przygotowana kompleksowa oferta, poczynając od doradztwa, projektowania i montażu, kończąc na obsłudze serwisowej. Satysfakcja i zadowolenie klientów jest największym kapitałem firmy "Eurostyl".

Dla partnerów handlowych firma ma bogatą ofertę handlową dotyczącą wkładów kominkowych europejskich producentów: włoski EdilKamin i Nordica, francuska Supra i hiszpański Bronpi. Miła i profesjonalna obsługa działu handlowego w połączeniu z terminowością dostaw sprawiają, że "Eurostyl" cieszy się uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów.

W ofercie firmy "Eurostyl" znajdują się:

  • piece wolno stojące oraz wkłady z płaszczem wodnym Nordica. Piece wolno stojące cechują się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykończenia, co w połączeniu z bogatą gamą kolorów sprawia, że urządzenia te pasują do każdego wnętrza.Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym wyróżnia solidność wykonania i wysoka efektywność spełniająca najwyższe normy ekologiczne. Dzięki systemowi dopalania spalin znanego z wkładów powietrznych oraz precyzyjnemu i cichemu systemowi podnoszenia drzwi do góry użytkowanie staje się komfortem.
  • wkłady powietrzne firmy Supra. Urządzenia tego producenta są znane z doskonałych zdolności grzewczych. Dzięki szczelnej komorze spalania oraz systemowi dopalania spalin połączonego z kurtyną powietrzną, wkłady te cechuje długi cykl spalania (do 12 godzin). Polecamy zapoznanie się z ofertą zawierającą nową serię urządzeń o nowoczesnej stylistyce z szybą typu "cristal". wkłady z płaszczem wodnym EdilKamin. Urządzenia te to przede wszystkim unikalne połączenie funkcjonalności z bogatą gamą kształtu fasady (drzwi - szyba półokrągła, boczna i pryzmatyczna jednolita podnoszone do góry).
  • nowoczesne wkłady powietrzne Bronpi, cechujące się prostotą i estetyką wykonania, stworzone po to, by cieszyć panoramicznym widokiem ognia. Dzięki możliwości zamontowania eleganckich ram wykończeniowych prostych i półokrągłych wykonanych ze stali INOX lub stali malowanej w kolorze wkładu, każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego wyglądu.
  • Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą handlową inwestorów indywidualnych i jak również firmy z branży.

 

EUROSTYL-BIS

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE