Nowe oprogramowanie dla systemów zarządzania od Schneider Electric

Globalny specjalista w zarządzaniu energią - firma Schneider Electric, zaprezentowała StruxureWare Data Center Operation Suite v7.1. Jest to rozwiązanie wyposażone w unowocześnione i elastyczne narzędzia do zarządzania zmianami, pozwalające na personalizację sposobów organizacji pracy i działań serwisu.

Nowe oprogramowanie dla systemów zarządzania od Schneider Electric

StruxureWare Data Center Operation Suite v7.1 zapewnia jeszcze większą elastyczność podczas synchronizacji z procesami organizacyjnymi. Pakiet daje menadżerom IT pewność, że wszystkie projekty i procedury organizacyjne są w prosty sposób wdrożone i uniwersalnie stosowane w centrum danych.

Nowe oprogramowanie dla systemów zarządzania od Schneider Electric to kompletne oprogramowanie DCIM (Data Center Infrastructure Management - zarządzanie infrastrukturą centrum danych), umożliwiające monitoring i zarządzanie systemami zasilania, chłodzenia, bezpieczeństwa oraz poziomem zużycia energii na poziomie budynku i infrastruktury IT, które zapewnia klientom całkowity wgląd i kontrolę nad codziennymi operacjami wykonywanymi w ich centrum danych.

StruxureWare Data Center Operation Suite v7.1 może zostać zintegrowane z oprogramowaniem BMC Remedy Change Management, wchodzącym w skład wiodącego na rynku pakietu MBC Remedy IT Service Management Suite, zapewniając płynny przepływ istotnych informacji pomiędzy dwoma systemami.

Dzięki integracji rozwiązań, platforma DCIM Schneider Electric staje się jeszcze bardziej elastyczna i skalowalna, oferując jeszcze więcej funkcjonalności, m.in.:

  • Spersonalizowane szablony podziału zleceń - menadżerowie i personel centrów danych mogą dostosowywać indywidualne zadania, realizując je z większą elastycznością, co gwarantuje łatwe zastosowanie wytycznych projektowych i polityk organizacyjnych do wszelkich zmian (takich jak przeniesienie lub dodanie sprzętu) w obrębie centrum danych,
  • Harmonogramy serwisowe - ułatwiają planowanie konserwacji sprzętu i procesów oraz wyznaczanie przerw na serwis, zapewniając jasny wgląd we wszystkie działania tego typu i pozwalając uniknąć konfliktów,
  • Spersonalizowany panel sterowania - zapewnia większą przejrzystość kluczowych wskaźników informujących o funkcjonowaniu centrum danych, dzięki spersonalizowanym panelom,
  • Monitoring obwodów odbiorczych - umożliwia pomiary w czasie rzeczywistym za pośrednictwem obwodów odbiorczych oraz obliczanie stopnia obciążenia, przy braku PDU,
  • Migracja z platformy DCIM - pozwala na bezproblemowe przeniesienie się z wiodących systemów DCIM na platformę StruxureWare Data Center Operation Suite.

Nowe oprogramowanie dla systemów zarządzania od Schneider Electric jest dostępne w ramach kompletnego pakietu oprogramowania StruxureWare for Data Centers. Prezentacje produktów odbywają się w siedzibie głównej firmy w Rueil-Malmaison we Francji oraz w Centrum Technologicznym Schneider Electric w St. Louis w Stanach Zjednoczonych.

źródło i zdjęcie: Schneider Electric

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Schneider Electric Polska
Schneider Electric Polska
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT